Drewniane etui iPhone 6

Cechy prezentu

Drewniane etui iPhone 6 – aliaż stylu i trwałości

Telefon, to nieodłączny element każdego z nas, korzystamy z niego niemal wszędzie. Dlatego tak ważna jest dla nas jego ochrona i bezpieczeństwo. Często spotykamy się z dylematem, jakie etui byłoby odpowiednie dla naszego smartpona. No właśnie, jakie? Zapewne solidne, lecz także stylowe. Nierzadko jednak spotykamy się z wytrzymałą i designerską obudową. Często jesteśmy pomiędzy - albo zdecydujemy się na jałowe, lecz masywne etui, bądź  rachityczne z dozą elegancji i stylu.

Na całe szczęście my połączyliśmy te obydwa kluczowe elementy. Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, wykonane z drewna bocote etui,to idealna propozycja dla osób ceniących w obudowie styl i elegancje. Każdy element jest odpowiednio przygotowany, dzięki czemu zapewnia to niepowtarzalną kompozycję. Nic nie łączy się tu przypadkowo, całemu procesowi towarzyszy czasochłonna, ręczna precyzja ludzkich rąk.

Etui łączy w sobie poliwęglan, wraz z silikonem TPU, dzięki czemu obudowa cechuje się wysoką elastycznością, oraz zdumiewającą trwałością. Nasz telefon będzie w 100% zabezpieczony, to wszystko dzięki dokładnie wyselekcjonowanym materiałom. Całość jest kompatybilna ze szkłem ochronnym, a dzięki przywiązaniu ogromnej wagi do każdego, nawet najmniejszego szczegółu możemy zagwarantować 100% ochronę.

Trwałe i eleganckie etui drewniane – iPhone 6 w nowej odsłonie

Każdy model naszego etui wyróżnia się czymś innym, nie ma w nich powtarzalności. Dzięki używaniu starannie wyselekcjonowanego drewna, wszystkie obudowy są po prostu wyjątkowe. Lekka konstrukcja to kolejny dodatkowy atut naszych etui Bewood, dzięki jego wadze i kształcie możemy cieszyć się wygodą jego użytkowania. Dokładnie wykonane tłoczenia na przyciski, jak i starannie wycięte dziurki na mikrofon, głośnik i ładowarkę, oddają całości nienaganną precyzję wykonania.

, 01.10.2020, 08:02

Znalazłam u Was naprawdę sporo świetnych drewniane etui iPhone 6. Naprawdę jest w czym wybierać


, 06.10.2020, 10:06

Nie spodziewałem się, że Suprizo to tak wielka oferta. Wybrałem ekstra etui drewniane iphone 6!


, 10.11.2020, 11:34

Najlepsze do iPhone 5! Drewniane etui t dużo lepszy wybór - zwłaszcza od zwykłych silikonów, które są naprawdę słabe.Ładowanie danych ...