Nurkowanie Katowice

199.00
Kod produktu: PM0856
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 90 minut (30 minut teoria, 45-60 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen w Będzinie, Bytomiu lub Dąbrowie Górniczej
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie – Katowice oferują fenomenalne atrakcje!

Chciałbyś spróbować czegoś absolutnie nowego? W obliczu nudy i schematycznej codzienności coraz trudniej o coś, co pozwoli wywołać szczere emocje. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie szereg najróżniejszych atrakcji, których zadaniem jest dostarczenie solidnej porcji wrażeń i adrenaliny. Jedną z takich rozrywek jest właśnie nurkowanie. Katowice mogą pochwalić się świetnie przygotowanymi krytymi basenami, które stwarzają doskonałe warunki do nauki. Jeśli potrafisz pływać i nie doskwierają Ci problemy związane z układem krążenia czy oddechowym, to powinieneś spróbować swoich sił w tym fenomenalnym sporcie.

Warto zaznaczyć, że nurkowanie jest całkowicie odmienne od wszystkich innych sportów – nawet wodnych. Pod wodą czas płynie zupełnie inaczej. Trudno to opisać słowami, to trzeba przeżyć samemu. Musisz jednak pamiętać, że oferujemy Ci jedynie lekcje, pomagamy zrozumieć podstawy i podtrzymujemy pasję, która się w tobie tli. Nasza atrakcja nie zakończy się jednak certyfikatem, ale możesz być pewien, że to będzie krok w dobrą stronę, jeśli myślisz o nurkowaniu na poważnie. Oferujemy Ci fundamenty, solidne podstawy, które są niezbędne do dalszej nauki i próbowania swoich sił w coraz bardziej wymagających warunkach.

Jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo, możesz być absolutnie pewny, że jesteś w dobrych rękach. Kryte baseny są wystarczająco głębokie, by swobodnie uczyć się nurkowania, a wszędzie dookoła znajdują się doświadczeni ratownicy. Zanim zejdziesz pod wodę, czeka na ciebie krótkie szkolenie. Musisz bowiem wiedzieć, że atrakcja składa się z dwóch części – teorii i praktyki. Dlatego też, zanim zaczniesz nurkować, poznasz swój sprzęt, jego działanie oraz sposób użycia i zobaczysz, jak należy komunikować się pod wodą. Kiedy już to opanujesz, razem ze swoim instruktorem zejdziesz pod wodę, by przeżyć przygodę swojego życia!

Wybierz nurkowanie – Katowice już się przekonały do tej atrakcji

Planujesz niespodziankę? W takim razie pomyśl o jakimś prezencie! Jeśli zależy Ci na pełnym sukcesie, powinieneś zapomnieć o drobiazgach z galerii czy centrum handlowego. Takie prezenty nie budzą prawdziwych emocji. Żeby wywołać szczerą radość, trzeba się bardziej postarać. Dlatego też przygotowaliśmy dla ciebie szereg atrakcji, dzięki którym, będziesz mógł popisać się kreatywnością. Dzisiaj szczególnie ochoczo polecamy nurkowanie. Katowice stwarzają bardzo dobre warunki, do spróbowania tego rodzaju aktywności. Poza tym, kto może się spodziewać, że w prezencie dostanie coś takiego? Z naszym voucherem z pewnością niespodzianka się uda, a sam prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Żeby zdobyć ten voucher, potrzebujesz pięciu minut. Proces zakupowy na naszej stronie jest niezwykle prosty i intuicyjny, więcej czasu nie będziesz potrzebował! Potem wystarczy poczekać kilka dni, aż do Twojego domu trafi voucher zapakowany w eleganckie pudełko. Potem wystarczy już ustalić dogodny termin – zrobisz to poprzez rozmowę telefoniczną. Warto zapamiętać także to, że nasze vouchery możesz wykorzystać także w innych lokalizacjach, które oferują taką atrakcję. Dzięki temu możesz być absolutnie pewien, że to dobry prezent, a realizacja atrakcji nikomu nie sprawi trudności.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 25.06.2020, 19:10

Znalazłem nową pasję! Dzięki!!!


 

Ładowanie danych ...