Drewniane etui iPhone 6S

Cechy prezentu

Perfekcyjnie wykonane drewniane etui – iPhone 6S zasługuje na taką ochronę

Co sprawia, że stary, dobry iPhone 6S jest obecnie rozchwytywany przez użytkowników? Cóż, na uwagę zasługuje przede wszystkim design. To właśnie prosta i schematyczna produkcja sprawia, że leciwy już smartfon, dalej cieszy się uznaniem. To szczególnie ważne teraz, bo nowe modele nie zachwycają swoją stylistyką, przez co konsumenci coraz chętniej wracają do klasyki, a tutaj iPhone 6S jest niepodważalnym liderem.

Mimo że ten smartfon ma już swoje lata, to dalej jest w stanie zadowolić swoją specyfikacją i możliwościami. Co więcej, to w końcu Apple, a urządzenia tego producenta zawsze są wyznacznikiem wysokich standardów i dbałości o detale. Dlatego też taki smartfon swoje kosztuje, a to oznacza tylko jedno – warto o niego zadbać. Do tego będzie Ci potrzebne odpowiednie etui. My przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. Gotowy na prawdziwą rewolucję? Poznaj jedyne w swoim rodzaju drewniane etui! Iphone 6S wygląda w nim jeszcze lepiej!

Sprawdź nowe etui drewniane – iPhone 6S na nie zasługuje

Warto tutaj zaznaczyć, że konsumenci nie lubią kompromisów. Nie lubią wybierać pomiędzy estetyką produktu, a jego wytrzymałością i skutecznością, Trudno o to kogokolwiek winić – jeśli case nie jest w stanie zapewnić wszystkiego, to nie warto zawracać sobie nim głowy. Idealnym rozwiązaniem są więc etui drewniane, które nie dość, że wyglądają obłędnie, to są w stanie zapewnić bezpieczeństwo w każdych warunkach. Wykorzystano tutaj niezwykle wytrzymały poliwęglan, który jest bazą dla drewna. Nie zapomniano także o odpowiednich ramkach – te są odpowiednio wysokie i wykonano je z silikonu TPU, który jest antypoślizgowy. Warto wspomnieć także o wszystkim, co przekłada się na komfortowe używanie telefonu. Z jednej strony są to świetnie wykonane tłoczenia na klawisze funkcyjne, a z drugiej łatwy dostęp do wszystkich portów i gniazd. Mimo że etui jest kompatybilne ze szkłem ochronnym, to dalej pozostaje smukłe i zgrabne. To zasługuje na uznanie i jest pewnym przełomem, który konsumenci coraz częściej doceniają.

Walory estetyczne były, są i zawsze będą istotne. W końcu mówimy tutaj o iPhone 6S, czyli smartfonie, który swoją gracją potrafi urzec dosłownie każdego. Z tego też powodu warto szukać i wybierać to, co wyróżnia się na tle konkurencji. Etui drewniane iPhone 6S wydaje się więc jedynym słusznym wyborem. Nie tylko ze względu na świetną jakość wykończenia, ale też ze względu na design, który do tej pory był niespotykany. Drewniane plecki odwalają kawał dobrej roboty – głównie dlatego, że przedstawione na nich motywy to obróbka ręczna. Szczegółowe grafiki, które nawiązują do różnych kultur i krajobrazów to prawdziwy hit. Trudno się im oprzeć, zwłaszcza że smartfon w końcu wyróżnia i to w najlepszy możliwy sposób.

, 19.10.2020, 07:24

To dość stary model, więc trudno wybrać ładne drewniane etui iPhone 6S. Dobrze, że macie tak szeroką ofertę, bo każdy może coś znaleźć


, 27.10.2020, 14:47

Drewniane etui na iPhone 6S najpierw sprawdziło się jako prezent dla mamy, a teraz kupiłem podobne dla siebie. Taki case to kawał dobrej roboty, przepiękne plecki!


, 29.11.2021, 08:46

To jest naprawdę solidnie wykonane etui drewniane! iPhone 6S młodzieniaszkiem nie jest, ale w tym etui wygląda naprawdę dobrze!Ładowanie danych ...