Prezent na Mikołajki (Mikołaja)

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezent na Mikołajki w Suprizo – znajdź swoją inspirację

Zbliżający się okres Bożego Narodzenia poprzedza jeszcze nieco mniejsze święto – czyli Mikołajki! Z okazji urodzin ulubionego Świętego wszystkich dzieci rodzice wręczają pociechom drobne upominki. Nie jest to jednak tradycja ograniczająca się do rodzinnego domu, ponieważ kultywowana jest również w wielu biurach i zakładach pracy oraz wszelkich innych zorganizowanych grupach. 6 grudnia wręcza się z reguły coś małego, coś, co doskonale pasuje do odbiorcy. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się prezenty na Mikołajki spersonalizowane! Podtrzymaj tradycję dzięki asortymentowi Suprizo – dziesiątki propozycji czekają aż je wybierzesz.
 

Urokliwe drobiazgi mikołajkowe – lepsze od słodyczy!

 
Zanim został postacią baśniową, Święty Mikołaj był biskupem Miry, a 6 grudnia było świętem obchodzonym w kościołach katolickim i prawosławnym. Obecnie, w wigilię tej nocy, rodzice umieszczają w pokoju swoich pociech drobne upominki lub słodycze. W ofercie Suprizo znajdziesz prezent na Mikołajki, który z pewnością spodoba się maluchowi dużo bardziej, niż czekolada czy cukierki! Nie tylko dzieci mogą być beneficjentami naszych produktów, ale też pozostali członkowie rodziny czy współpracownicy. Jest z czego wybierać, bowiem znajdziesz tu między innymi:
 
poduszki z świątecznymi motywami,
koszulki zarówno damskie, jak i męskie,
plakaty i inne elementy dekoracyjne do pokoju czy biura,
kubki, bidony i wiele innych naczyń, które z pewnością ożywią każdą szafkę czy półkę z ceramiką.
 
Zgodnie z legendą, Święty Mikołaj uratował córki sąsiada, który wcześniej z niego drwił, wrzucając przez okno pieniądze na ich posag. Tak właśnie narodziła się tradycja wręczania prezentów, która przetrwała od średniowiecza po dzień dzisiejszy. Chociaż sama postać uległa metamorfozie, podobnie jak data wręczania prezentów przez Mikołaja, to data 6 grudnia wciąż jest doskonałą okazją na sprawienie komuś radości. Wybierz produkty z obszernego katalogu Suprizo, a na pewno nie pożałujesz – zwłaszcza możliwość personalizacji dodaje im uroku

, 04.11.2019, 10:52

Już zaczęłam szukać prezentów świątecznych, bo nie lubię tego przedświątecznego chaosu. Tu wybrałam piękny prezent na Mikołajki dla każdego z rodziny!


, 08.07.2020, 10:04

Aby obecnie znaleźć śmieszny prezent na Mikołajki nie trzeba było daleko szukać. Gdy wybrałam Suprizo to od razu wiedziałam, że złożę tutaj ostateczne zamówienie. Jestem zadowolona z szybkiej wysyłki i jakości zapakowania paczki. Dzięki.


, 17.07.2020, 09:33

Kupiłam w Suprizo fajny prezent na mikołajki dla mojego chłopaka. Był naprawdę zadowolony, więc prezent okazał się udany. Prezent z humorem, a nie taki sztywniacki.


, 20.07.2020, 12:27

Jaki prezent na Mikołajki? To pytanie zadawałam sobie już na początku listopada, ale na moje szczęście trafiłam dość szybko na Suprizo i udało mi się skompletować coś wyjątkowego dla dzieciaków :)


, 24.07.2020, 14:18

W Suprizo znalazłam dobry prezent na Mikołaja i jestem zadowolona. Czas przesyłki super, jakość produktów też. Nie mam żadnych zastrzeżeń.


, 27.10.2021, 08:55

Już zaczęłam szukać prezent na Mikołajki dla dzieci bo później na pewno będzie na to mniej czasu. Mam w domu 8-latka oraz 6-latka i dobrze, że tu trafiłam bo od razu za jednym zamachem kupiłam im upominki. Wybór jest naprawdę duży. Przy okazji okazało się, że znalazłam świetny prezent na Mikołajki dla koleżanki. Na pewno wszyscy będą zachwyceni!Ładowanie danych ...