Lot motoparalotnią prezent

Lokalizacja
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!
Produkt chwilowo niedostępny
24H!

Lot motoparalotnią czy paralotnią to wspomnienie, którego się nie zapomina. Pełne ekscytacji i adrenaliny  przeżycie, które z pewnością będziecie chcieli powtórzyć, nieważne w jakim wieku.  To idealny pomysł na prezent, zarówno dla chłopaka, dziewczyny, mamy, taty, babci czy dziadka, dosłownie dla wszystkich. Dlaczego? Ponieważ taki lot to sposób, aby doświadczyć prawdziwej wolności. Zachwyci to każdego -  miłośnika pięknych widoków czy potężnych emocji. To sposób idealny na oczyszczenie umysłu czy ucieczki od miejskiego zgiełku bądź codzienności. Prawdopodobnie dlatego jest to jeden z najczęściej kupowanych prezentów. Nie zastanawiajcie się i przeżyjcie to na własnej skórze.

Motoparalotnia

Motoparalotnia to całkowicie bezpieczny statek powietrzny o miękkim płacie nośnym (paralotnia), do którego dołączony jest wózek, bądź siedzisko z napędem, dzięki czemu uzyskujemy możliwość kontroli i wydłużania lotu.  Zatem lot motoparalotnią a lot paralotnią, różnią się długością trwania lotu, co jest niewątpliwą zaletą. Prędkość lotu uzależniona jest w dużej mierze od warunków atmosferycznych i średnio wynosi  40 km/h. Wysokość, na jaką średnio można wbić się motoparalotnią to 200 metrów.  Lądowanie odbywa się przy wyłączonym silniku, jest całkowicie bezpieczne i miękkie. Nie mylcie motoparalotni z motolotnią, ponieważ znacząco różnią się budową i sposobem startowania. Podobnie jak paralotnia ma skrzydło, jednak różni się ono nie tylko kształtem, lecz także funkcją, ponieważ to właśnie Motolotnia jest wyposażona w silnik, który pozwala wzbić się w powietrze. Można zatem powiedzieć, że motoparalotnia to pewnego rodzaju kompilacja budowy paralotni i motolotni — ma zarówno skrzydło w kształcie płatu jak paralotnia i wózek bądź siedzisko z silnikiem napędowym jak motolotnia. Jednak to właśnie na niej, możecie spędzić o wiele dłuższy czas na podziwianiu niesamowitych widoków.

Niezapomniane widoki na każdą okazję

Wyobraźcie sobie przepiękne krajobrazy,  które wcześniej podziwiać mogliście jedynie na ekranie swojego komputera. Lot paralotnią wszystko zmieni,  możecie spełnić marzenie swoich bliskich, czy swoje. Zapewnić im niezwykłą okazję do podziwiania wcześniej niedostępnych widoków z lotu ptaka. Loty widokowe to niezwykła przygoda, która pozostanie z Wami już na zawsze. Zapomnijcie o nudnych upominkach i zaskoczcie swoich bliskich wyjątkowym i niepowtarzalnym pomysłem na prezent.  Lot motoparalotnią i paralotnią to prezent idealny dosłownie na każdą okazję. Urodziny - zapierające dech w piersiach widoki z pewnością zachwycą solenizanta! Imieniny, rocznica - podniebne loty to wyjątkowy podarunek, które wyrażą więcej niż tysiąc słów, wieczór kawalerski/panieński  - w tym dniu szaleństwo to podstawa, a może całkowicie bez okazji, aby przerwać rutynę i zafundować sobie niezwykłe przeżycie? Który z tych dni będzie niezapomniany, dzięki możliwości podziwiania malowniczej polski z lotu ptaka? Wspomnienia są bezcenne, a poznanie kawałka nieba jest po prostu niesamowite. Spraw najlepszy prezent ukochane osobie - lot motoparalotnią czy lot paralotnią to prezent na całe życie.

Przygoda

Lot motoparalotnią zarówno jak lot paralotnią to sposób na doświadczenie prawdziwej wolności.  Lot to oferta dla jednej osoby (15 lub 30 minut do wyboru). Przy udziale 2 osób loty realizowane są jeden po drugim i trwają 15 minut każdy). Uczestnik zajmuję miejsce pasażera w dwumiejscowej paralotni, podczas gdy za sterem siada wykwalifikowany pilot, który podczas lotu zadba o to, by trasa była ciekawa i jedyna w swoim rodzaju. Krótko po tym, jak instruktor wzbije maszynę w powietrze, osiągniecie wysokość docelową.  Lot motoparalotnią i paralotnią ma charakter rekreacyjny i widokowy, dlatego też za zgodą instruktora, śmiało zabrać możecie sprzęt fotograficzny, by uwiecznić te niesamowite wspomnienia i chwile, które Was czekają. Lot motoparalotnią spodoba się każdemu, kto chodź raz wyobrażał sobie podniebne podróże. Uczucie swobody, jakie daje przebywanie na wysokościach, pozwala na zresetowanie umysłu, oczyszczania głowy, w której miejsce zostaje jedynie na zachwyt matką naturą i wyjątkową panoramą. Rozkosz, która płynie z latania, jest nieporównywalna z żadnym innym uczuciem. Fascynacja, zdumienie, podziw, zaskoczenie. Myślicie, że to wszystko? Lot paralotnią umożliwi Wam o wiele więcej! Poczucie wolności, radość, ekscytacja i wspomnienia, które zostaną z Wami a zawsze. Z dbałością o każdy szczegół, w trosce o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie.  

Bezpieczeństwo

Stery obejmują wykwalifikowani piloci z wieloletnim stażem, którzy odbywają kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Każdy instruktor posiada licencję pilota paralotni, motoparalotni oraz pilota tandem. Wszystkie wymienione świadectwa, uzyskać można tylko w szkołach bądź ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Nasi piloci to członkowie Kadry Narodowej, uczestnicy i medaliści mistrzostw w skali narodowej, europejskiej, a nawet światowej, którzy z chęcią podzielą się z Wami swoją pasją. Nie martwcie się, że sobie nie poradzicie. Każdy uczestnik przed startem bierze udział w krótkim szkoleniu, które dotyczy zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa. Lot motoparalotnią to inaczej lot paralotnią, tyle że bez silnika, dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot kontynuowany może być bez napędu. Wbrew pozorom zatem lot motoparalotnią i lot paralotnią należą do jednych z najbezpieczniejszych sportów. Statystycznie, żaden lot tego typu nie pojawił się nigdy wśród dziesięciu najbardziej urazowych sportów, co czyni go bardziej bezpiecznym od wielu popularnych sportów takich jak -  jazda na rowerze, na nartach czy jeździectwo konne. Mając chmury na wyciągnięcie ręki i cudowne widoki przed sobą, trudno nie poczuć się szczęściarzem i docenić życie w pełni. Nie ma się zatem nad czym zastanawiać, lot motoparalotnią to wyjątkowa przygoda, wyjątkowe chwile pozostające w pamięci na całe życie.

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

Przebieg atrakcji

1. Umówienie terminu i lokalizacji realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych.
2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut).
3. Widokowy lot motoparalotnią (czas zależny od miejsca realizacji i organizatora).
4. Możliwość robienia zdjęć i kręcenia wideo .
5. Podsumowanie lotu.
6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych.
7. Wspomnienia na całe życie.

Zawartość vouchera

- Szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa i przebiegu atrakcji.
- Lot motoparalotnią z wykwalifikowanym pilotem.
- Profesjonalny sprzęt do latania motoparalotnią.
- Niesamowita dawka adrenaliny oraz prawdziwie ekstremalne doznania.
- Jedyne w swoim rodzaju widoki.
- Wspaniałe uczucie oderwania się od rzeczywistości.
- Możliwość uwiecznienia wyjątkowych chwil na zdjęciach.
- Idealny pomysł na wyjątkowy i niebanalny prezent.
- Ważność aż 365 dni.

Lot motoparalotnią to dobry pomysł na prezent?

Odpowiedź jest prosta i tylko jedna - TAK!.  Podarujecie sobie, bądź swoim bliskim niezapomniane przeżycia i wspaniałe chwile, które pozostaną w pamięci jeszcze długo po wylądowaniu. Podniebna przygoda to niezapomniana atrakcja dla każdego miłośnika niecodziennych przeżyć. Dodatkowo loty odbywają się na terenie całej Polski, w takich miastach, jak: Poznań, Kraków, Warszawa, Białystok, Lublin, Opole, Piotrków Trybunalski, Trójmiasto i wiele innych. Uwierzcie, każdy, kto chociaż raz spróbował lotu motoparalotnią, chce na nią wracać i przeżywać pełne ekscytacji chwile na nowo. Prezent idealny dla osób lubiących wyzwania i nowe doświadczenia. Wznieście się wysoko w przestworza i przekonajcie się jak cudowny jest lot motoparalotnią. Duża wysokość, niecodzienna perspektywa, dawka adrenaliny, jakiej jeszcze nie doznaliście gwarantowana! Często klienci chcą  wiedzieć, na jakie wrażenia mają się przygotować czy na co liczyć podczas trwania atrakcji. Możemy Wam zagwarantować, że nie przeżyliście jeszcze nic tak ekscytującego i pięknego zarazem. My na samą myśl się uśmiechamy! Z doświadczenia wiemy, że spojrzenie na świat z zupełnie nieziemskiej perspektywy jest warte pokonania strachu. A więc jak? Gotowi na podniebną przygodę? Sprawdźcie siebie i tak jak my zakochajcie się w tym sporcie, a kto wie, może ta dyscyplina stanie się i Waszą pasją. Nie ma rzeczy niemożliwych, oderwijcie się od ziemi, poczujcie wiatr we włosach, żyjcie pełnią życia, przeżywając niesamowite chwile z prezentem marzeń.

Wejdźcie na naszą stronę i sprawdźcie wszystkie dostępne lokalizacje. Po kliknięciu w miasto przekierujemy Was na opis konkretnie interesującego Was miasta. Pamiętajcie, aby przy zakupie dokonać wyboru konkretnej lokalizacji. Jeżeli chcesz zamówić prezent dostępny w wielu lokalizacjach, aby osoba obdarowana sama mogła wybrać miejsce realizacji, na stronie znajduję się taka możliwość. Na stronie znajdziecie również wiele opinii naszych zadowolonych klientów, którzy swój wyjątkowy lot mają już za sobą i są chętni, by podzielić się z Wami swoimi niezapomnianymi wrażeniami. Sprawdźcie, jak wygląda Wasze miasto z góry, uwiecznijcie to za zdjęciach czy filmie, opowiadajcie i zaskakujcie swoich znajomych niezwykle ekscytującym przeżyciem, które z pewnością będziecie chcieli powtórzyć i to nie jeden raz!

, 21.05.2020, 09:37

Lot motoparalotnią to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Mamie bym go nie kupiła, ale szwagrowi czemu nie.


, 25.05.2020, 13:20

Zamówiłam lot motoparalotnią. Prezent mam nadzieję, że będzie udany, bo moja przyjaciółka od lat mówiła, że o tym marzy!


, 04.06.2020, 10:08

Mojej narzeczonej zawsze marzył się lot motoparalotnią. Voucher nie był drogi, więc kupiłem też dla siebie! Przygoda życia!


, 12.06.2020, 12:14

Wybrałem voucher na lot motoparalotnią dla mojej żonki. Już od dawna mówiła, że chce czegoś takiego spróbować. Sama by się nie zdecydowała, więc postawiłem ją przed faktem dokonanym.


, 19.06.2020, 12:57

Od lat mnie i małżonce marzył się lot motoparalotnią. Voucher na prezent okazał się tańszy, niż się spodziewałem, więc niedługo lecimy!Ładowanie danych ...