Drewniane etui iPhone 5S

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!

Drewniane etui iPhone 5S - podbije Twoje serce

Co zrobić, kiedy obudowa telefonu sprawia problem, jest niewygodna, ma nieestetyczny design, lub nieodpowiadające Ci tworzywo, z jakiego została wykonana? Mamy na to rozwiązanie – etui drewniane iPhone 5S! To klasyka i innowacja e jednym. Zrobione z najtwardszego drewna, jakie tylko może być wykorzystywane w produkcji. Klocki, z których wykonujemy nasze etui mają nietypowy układ słojów, bardzo charakterystyczny dla drewna bocote. Całość jest laminowana i lakierowana, co nadaje obudowie połysk i sprawia, że etui wytrzyma z Wami dłużej.

Silikon TPU wraz z precyzyjnie wyciętym, dziurkami na przyciski i porty, pokrywa brzegi Twojego telefonu, zapewniając mu dodatkową ochronę. Jest giętki i elastyczny, dlatego tak idealnie dopasowuje się do smartfona. Dzięki temu, że drewno bocote mimo swojej zbitej konstrukcji jest bardzo łatwe w rzeźbieniu, dlatego nasze obudowy posiadają tak rozmaite grawery. Połącz klasyczny styl i innowację wybierając gładkie niegrawerowane etui, lub awangardę i nowatorskość decydując się na ciekawy wzór, który podbije Twoje serce!

Drewniane etui iPhone 5S – zdumiewająca trwałość

Z pozoru drewniane etui bewood mogą wyglądać na delikatne, dla osób o anielskim dotyku. Nic bardziej mylnego! Wspomniane wyżej drewno bocote to surowiec używany do wyrobu m.in. rączek do pistoletów oraz długowiecznych mebli. Jest mało znane, ponieważ to bardzo cenny surowiec. Z największą dokładnością wykonujemy każdy model etui. Przykładamy uwagę do najmniejszych detali, aby Twój produkt był w 100% taki, jaki oczekujesz.

Zdecyduj się na drewniane etui, a połączenie poliwęglanu, drewna bocote i silikonu TPU z pewnością Cię nie zawiedzie. Połącz pionierski wygląd razem z trwałością i praktycznością. Dodatkowo każda obudowa posiada specjalną otoczkę, dzięki której Twój telefon nie będzie się ślizgał w dłoniach. Postaw na drewniane etui, jakiego nie będzie miał nikt! Słoje drewna układają się zawsze w różny sposób, dlatego wybierając obudowę na telefon u nas, sprawisz, że będzie on niepowtarzalny.

, 19.10.2020, 07:24

To etui drewniane iPhone 5s wygląda epicko! Świetna jakość, dobrze się trzyma w ręce, a drewno wygląda nawet lepiej, niż na zdjęciu. Mega


, 23.03.2021, 07:28

Ostatnio szukałam awangardowego, jednocześnie stylowego pokrowca na mój telefon, trafiłam do waszego sklepu, i znalazłam!. Etui drewniane iPhone 5S i prezentuje się rewelacyjnie :).


, 29.11.2021, 08:47

Posiadam model iPhone 5S, drewniane etui okazało się najlepszym wyborem, jeśli chodzi o obudowy do telefonu. Mój iPhone wygląda teraz bardzo stylowo, a etui widać, że solidne.Ładowanie danych ...