Skok na bungee Kraków

260.00
Kod produktu: PM0684
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować sobie około godziny na realizację skoku.
Informacje dla oglądających:
Skok osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba ze specjalnej strefy.
Pogoda:
Niekorzystne warunki atmosferyczne jak: burze, silne wiatry uniemożliwiają realizację atrakcji. Wtedy uczestnik może dokonać zmiany terminu rezerwacji.
Obowiązujący strój:
Strój do skoku powinien być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z 7 dniowym wyprzedzeniem. Realizacja atrakcji następuje z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Voucher do okazania na miejscu. Realizacja od maja do paźdzernika.
Wymagania:
Skok możliwy jest od 16 roku życia za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna. Przed realizacją skoku każdy z uczestników podpisuje stosowne oświadczenie. Waga uczestnika między 40 a 400 kg.
Lokalizacja:
Klub sportowy Grzegórzecki
Ważność:
365 dni.

O bezpieczeństwo dba instruktor oraz profesjonalny sprzęt. Na dole na uczestnika czeka dmuchany materac, na który jest opuszczany już po oddanym skoku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również wpleciona w gumę taśma alpinistyczna oraz zastosowanie potrójnych uprzęży. Liny zawsze dopasowywane są do wagi danego uczestnika – wszystkie te zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo i uniemożliwiają zerwanie liny.

Warunkiem jest bycie trzeźwym. Nie można też zgłaszać się na realizację prezentu pod wpływem środków odurzających. Zabrania się korzystania z atrakcji osobom które: mają dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsję, schorzenia kręgosłupa lub są po jego obrażeniach, miały połamane nogi, miednicę lub są po innych ciężkich urazach. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Zastrzyk adrenaliny w najlepszym wydaniu, czyli skok na bungee Kraków
 
Marzą Ci się nowe doznania? Chciałbyś spróbować czegoś zupełnie nowego? A może najzwyczajniej w świecie brakuje Ci tej szczypty adrenaliny, przyśpieszonego bicia serca i nuty szaleństwa? Nie martw się, doskonale wiemy, czym jest szara, nudna i monotonna codzienność. Doskonale rozumiemy, że chciałbyś choć na chwilę poczuć się wolny i szczęśliwy – jak ptak!
 
Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i tworzymy ofertę, która po prostu musi się spodobać! Skąd ta pewność? Skok na bungee Kraków to adrenalina w najczystszej postaci, najszczersze emocje i nieokiełznana radość, wynikająca z przezwyciężenia strachu. Widok, który zobaczysz zaraz przed skokiem, będzie fenomenalny, a to, co zobaczysz chwilę później, będzie jeszcze lepsze! Cóż moglibyśmy napisać, że wszystko wywróci Ci się do góry nogami, prawda? Gwarantujemy, że te kilka sekund, podczas których wykonasz jeden, niewielki kroczek, przerodzi się w najlepsze wspomnienia, a uśmiech na twarzy, kiedy już wrócisz na ziemię, będzie towarzyszył do końca dnia. Musimy jednak Cię ostrzec! Taka dawka adrenaliny strasznie uzależnia! Jedna próba wystarczy, by się w tym zakochać i robić to bez przerwy! No, ale to jeszcze nie powód do zmartwień. Takie uzależnienia to czysta i zdrowa przyjemność!
 

Skok na bungee w Krakowie – wiemy, jaki jest Twój prezent marzeń!

Spodobało Ci się to, co mamy do zaoferowania? Na wspomnienie swojego pierwszego skoku dalej masz ciarki na plecach i szeroki uśmiech? To znak, że było warto! Dlatego też może warto dać szansę także tym, którzy sami nigdy by się na to nie zdecydowali? Pewnie, że tak! Spraw wyjątkowy, niepowtarzalny i odlotowy prezent swoim bliskim i zgotuj im przeżycia, których nigdy nie zapomną! Postaw na coś, co z pewnością sprawdzi się idealnie, wybierz skok na bungee w Krakowie. Twoi bliscy z pewnością się tego nie spodziewają! W erze nudnych prezentów bez polotu sprawisz ogromną sensację tym, co przygotowałeś.
 
A obdarowany? Mamy dna niego krótką instrukcję!
 
1. Wjedź na szczyt.
2. Rozejrzyj się, bo widok jest świetny!
3. Nie próbuj zjeżdżać w dół!
4. Zrób kroczek do przodu.
5. Rozkoszuj się chwilą błogiego spadania!
6. Pokaż wszystkim filmik z tego wydarzenia!
 
Proste, prawda? Nie martw się, pomiędzy tymi punktami znajdzie się miejsce na narzekanie i krzyk! A po skoku? Radość i błogie uczucie lekkości, które dają jasno do zrozumienia, że było warto! Tych emocji nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć samemu!
 
Zainteresowany? Jeżeli chcesz przeżyć coś niezwykłego lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, to wiesz, gdzie nas szukać! W razie jakichkolwiek pytań służymy radą i pomocą. Dołożymy wszelkich starań, żeby ten dzień był niepowtarzalny i możesz nam zaufać. Takie niespodzianki to nasza specjalność!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 28.04.2020, 21:19

To było dopiero przeżycie! Tylko takie prezenty chcę dostawać xD meeeega!


 

Ładowanie danych ...