Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych

Z naszymi znajomymi spotykamy się często po to, aby się rozweselić. Dlatego jak najbardziej śmieszne prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych to strzał w sedno! Ze znajomymi utrzymujemy luźne stosunki, mniej formalne niż z rodziną. Z reguły częściej z nimi widzimy się w mniej oficjalnych okolicznościach, dlatego zabawny upominek na rocznicę ślubu znajomych jest najlepszym pomysłem.

Zwróć również uwagę na charakter obchodów rocznicy ślubu znajomych. Żeby wiedzieć, jaki prezent na rocznicę ślubu znajomych dobrać, dowiedz się w jakim czasie rocznica jest organizowana, czy jest to luźne spotkanie w gronie bliskich w tygodniu po pracy, czy weekend, a może duża rocznicowa ceremonia w ładnym miejscu. Dowiedz się, kto na niej będzie - cała rodzina z przyjaciółmi, czy tylko bliscy znajomi i przyjaciele. Te informacje dadzą Ci dużą podpowiedź, w jakim charakterze wybrać prezent na rocznicę ślubu znajomych. Czy upominek rocznicowy ma być bardziej oficjalny i subtelny, czy zabawny i luźny.

Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu znajomych

Jednym z takich oryginalnych pomysłów są koszulki ze śmiesznymi nadrukami nawiązującymi do związku znajomych, np. na koszulce dla znajomego postać żony z napisem "Moja Pani", a na drugim t-shircie dla znajomej postać męża z napisem "Mój Pan". Kolejnym wyjątkowym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu znajomych są kubki z nadrukami. Można na nich umieścić napisy nawiązujące do konkretnej rocznicy jaką obchodzą: 1, 10, 15, 20 czy kolejne. Na kubkach dla znajomych może być grafika w postaci pary zakochanych. Obecnie mało kto nie lubi lub nie pije alkoholu. Dlaczego nie sprawić znajomym na rocznicę ich ślubu upominku w postaci worka na wysokoprocentowy trunek z naniesioną adnotacją nawiązującą do ich jubileuszu.

Co kupić znajomym na rocznicę ślubu

Kup coś oryginalnego, wyjątkowego, prezent którego nie otrzymają od nikogo innego tylko od Ciebie. Wymyśl opis, wybierz grafikę i spraw znajomym personalizowany prezent na rocznicę ich ślubu. Do wyboru masz wiele produktów. Sprawdź wśród: kubków, kapci, koszulek, worków na alkohol, kufli do piwa, skarbonek, fartuchów kuchennych, bidonów, poduszek. Nie wydasz przy tym dużo, bo jedynie kilkadziesiąt złotych.

Śmieszne prezenty na rocznicę ślubu? Czemu nie!

To wyjątkowy dzień dla Twoich znajomych, prawda? Pokaż im, że cieszysz się razem z nimi. Śmieszne prezenty na rocznicę ślubu to wspaniała propozycja dla każdego, kto ma już dość nudnych i powtarzalnych upominków jak wino czy zdjęcia oprawione w ramki. W dodatku, kto nie lubi się śmiać? Artykuły wchodzące w skład katalogu Suprizo pozwolą Ci wykazać się poczuciem humoru. Pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla znajomych? My go mamy, i chętnie służymy pomocą. Postaw na nietuzinkowe rozwiązania. Prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół nie musi być nużącym wyzwaniem, ale zabawną przygodą! Nie wierzysz? Przekonaj się sam, ile satysfakcji i radości sprawi Ci wręczenie idealnego podarunku.

, 10.01.2020, 07:13

Nie macie pojęcia, jak długo się zastanawiałem, co kupić na 10 rocznicę ślubu. Gdybym nie trafił na ten sklep, pewnie miałbym teraz poważny problem!


, 11.02.2020, 12:15

Macie genialne pomysły na prezent na rocznicę ślubu dla znajomych. Przy każdej okazji, korzystam z Waszego sklepu ;p


, 17.02.2020, 10:07

Gdzie kupić oryginalny prezent na 10 rocznicę ślubu dla znajomych? Oczywiście w Suprizo!


, 06.03.2020, 10:31

Zastanawiałam się, co kupić na rocznicę ślubu znajomym. Brat podpowiedział mi, że jest Wasza strona. Mówił, że kilka razy już korzystał i że na pewno coś znajdę. I znalazłam, po problemie ;D


, 20.03.2020, 11:53

Nie macie pojęcia, ile głowiłam się co kupić jako prezent na 40 rocznicę ślubu. Przecież mój mąż ma już wszystko. A jednak nie, pomysł skarbonki na podróże bardzo mu się spodobał!Ładowanie danych ...