Drewniane etui iPhone SE 2020

Cechy prezentu

Drewniane etui iPhone SE 2020 możemy używać do ochrony każdego telefonu tego typu. Drewno to materiał, który przy nawet przy regularnym stosowaniu nie traci nasycenia koloru, kształtu i konsystencji. Drewno to materiał, który niezawodnie chroni telefon przed odpryskami i zarysowaniami oraz minimalizuje ryzyko poważnych uszkodzeń, gdy sam telefon spadnie na ziemię. Piękny grawer w formie rysunku sprawi, że pokrowiec będzie nie tylko ekskluzywny, ale też spersonalizowany. Biorąc pod uwagę trwałość drewnianych pokrowców, ten będzie cię zachwycał przez wiele lat.

Drewniane etui iPhone SE 2020 – idealne rozwiązanie dla Apple

Drewniane etui iPhone SE 2020 możemy używać w każdej sytuacji. Smartfony Apple mają unikalne parametry techniczne i najwyższej klasy rozwiązania konstrukcyjne, jednak nie czyni to ich to odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Korpus drogiego urządzenia może: zarysować się przez kontakt z ostrym przedmiotem, czy zniszczyć po nagłym upadku. Jedynym rozwiązaniem jest użycie specjalnego pokrowca. Wykonane z drewna etui nadają się do tego idealnie.

, 19.10.2020, 07:24

Przejrzałam Wasze drewniane etui iPhone SE 2020 i znalazłam jedno etui idealne dla siebie. Lubię zwierzęce motywy!


, 30.10.2020, 13:50

Kupiłam mężowi etui drewniane. iPhone SE 2020 jest bardzo elegancki i bałam się, że mąż nie będzie chciał chodzić z nowym etui, ale sam case jest naprawdę smukły. Nie spodziewaliśmy się, że drewniane etui może być aż tak dobrze dopasowane.


, 16.03.2021, 10:34

Idealne do iPhone SE 2020. Drewniane etui wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Nie żałuję wydanych pieniędzy, naprawdę warto!Ładowanie danych ...