Drewniane etui iPhone XS

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui iPhone X/XS MANGO Drewniane Etui iPhone X/XS MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone X/XS TEK Drewniane Etui iPhone X/XS TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui iPhone X/XS DĄB Drewniane Etui iPhone X/XS DĄB

Wyroby z drewna – w tym przeróżne gadżety, jak w przypadku drewnianego etui iPhone XS – są w tej chwili niezwykle modne. To gadżet niezwykle solidny i świetnie się prezentujący, który w dodatku będzie służył właścicielowi przez naprawdę długi czas. Stanowi znakomite zabezpieczenie dla telefonu, a w dodatku można przy jego pomocy wyrazić własną osobowość, odrębność – na niektórych, dostępnych modelach znajduje się bowiem charakterystyczny wzór. Co jest do wyboru? Na przykład wilk, łapacz snów, mapa, rower, gitara, góry… Wybór jest ogromny!

Drewniane etui iPhone XS – modna ochrona na telefon

Zaletą jaką ma drewniane etui iPhone XS jest połączenie wysokiej jakości drewna z poliwęglanowymi plecami oraz silikonowym zabezpieczeniem każdej z czterech bocznych ścian telefonu. Dostępne są grawery o różnej tematyce, a każda obudowa jest jedyna w swoim rodzaju, bo i fragmenty drzewa są inne. Można zresztą zdecydować się na różne jego odmiany i zabarwienie. To fantastyczny prezent tak dla fana klasyki, jak i oryginalnych, nowoczesnych rozwiązań!

, 01.10.2020, 08:01

Znalazłem tu mega męskie drewniane etui iPhone XS! Bardzo mi się spodobał, a na żywo wygląda jeszcze lepiej!


, 22.10.2020, 14:51

Tutaj kupiłam nowe etui drewniane. IPhone XS jest jeszcze ładniejszy :) nie wiedziałam, że to w ogóle możliwe!


, 16.03.2021, 10:33

Teraz już nie boję się o swojego iPhone XS. Drewniane etui jest pod tym względem dużo lepsze od zwykłego silikonu.Ładowanie danych ...