Drewniane etui Xperia XZ3

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane etui Xperia XZ3 - zabezpiecz swój telefon przed upadkami

Jakie jest podstawowe zadanie obudowy telefonu? Przede wszystkim ochrona. Drewniane etui Xperia XZ3 jest tego doskonałym przykładem. Podstawą jest starannie zaprojektowana silikonowa baza, dzięki której całość nie wyślizguje się z rąk. Chyba każdej osobie zdarzył się choć raz ten przykry wypadek. W najlepszym wypadku można było odetchnąć z ulgą i pogodzić się z kilkoma rysami na ekranie, jednak w najgorszym… No właśnie. My wolimy dmuchać na zimne, dlatego proponujemy Ci najlepszą ochronę telefonu.

Myślisz, że drewno sprawi, że obudowa będzie ciężka i nieporęczna? W takim razie musimy Cię przyjemnie zaskoczyć. Pomimo wykorzystania tego naturalnego materiału, całość jest niezwykle lekka i poręczna. Do tego dochodzą również starannie zaprojektowane otwory dla gniazd ładowania, klawiszy i portów. Nie musisz się więc martwić o przykrą niespodziankę. Etui drewniane Xperia XZ3 to doskonały przykład nowoczesnego wzornictwa, które stara się łączyć to, co funkcjonalne, z tym, co estetyczne.

Etui drewniane Xperia XZ3 – doskonały design na wyciągnięcie ręki

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane propozycje. Wszystkie etui drewniane Xperia XZ3 powstały z użyciem najdokładniejszych maszyn. Tutaj każdy detal ma znaczenie. Nie uświadczysz więc żadnych uszczerbków na jakości, co jest tak częste w przypadku propozycji z tworzyw sztucznych. Te nie mogą się nawet równać z materiałami naturalnymi. Właśnie dlatego tak bardzo zakochaliśmy się w drewnie. Jeśli jesteś fanem naturalnych rozwiązań, to właśnie znalazłeś coś idealnego dla siebie.

Etui drewniane Xperia XZ3 to produkt wyjątkowy, który zawiera wszystko to, co w nowoczesnym wzornictwie jest najlepsze. Zgrabne łączenie ekologii z doskonałym designem, a wszystko to w niezwykle wytrzymałej formie, odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Możesz być pewny, że tego wyboru nie pożałujesz. Wręcz przeciwnie – musisz się przygotować na to, że wszyscy w Twoim otoczeniu zwrócą uwagę na to małe dzieło sztuki.

, 23.03.2021, 07:32

Bardzo długo zbierałem się do zakupu jakiegoś casu na mój telefon. Trafiłem ostatnio na stronę bewood i kupiłem etui drewniane Xperia XZ3. Jest ono bardzo eleganckie i designerskie. Super :)Ładowanie danych ...