Cechy prezentu

Drewniane etui Sony Xperia – połączenie natury i wyszukanej formy

Przyciągnij spojrzenia innych swoim nowym wykwintnym drewnianym etui Sony Xperia! To nowatorska i elegancka obudowa na Twój telefon właśnie od Bewood! Tutaj łączymy dobry smak z pięknem natury. Nasze projekty są jedyne w swoim rodzaju, a to wszystko dzięki zastosowaniu w ich formie drewna bocote, które charakteryzuje się nietypowym układem słoi i oryginalną barwą. Całą strojność natury łączymy z cudownymi i niepowtarzalnymi grawerami.

Do każdego modelu z osobna przykładamy ogromną wagę i ręcznie wykańczamy każdy projekt. Nie ma powtarzalności w naszych obudowach, dzięki temu każdy posiadacz etui od Bewood może cieszyć się osobliwym wyglądem swojego urządzenia. Postaw na naturę i ubierz własnego smartfona właśnie w etui z najtwardszego drewna bocote, które jest stosunkowo często wykorzystywane do produkcji rzeczy najwyższej klasy i jakości! Zapewnisz swojemu telefonowi nie tylko oryginalny wygląd i styl, lecz także sprawisz, że zyska on galanteryjny tenor!

Natura jest niezniszczalna - drewniane etui Sony Xperia to solidna i trwała konstrukcja

U nas nie tylko liczy się powierzchowność i sama elegancja – oczywiście przywiązujmy do tych cech ogromną wagę, lecz nie pozwalamy na to, aby produkty od Bewood były w jakimś stopniu mało wytrzymałe! Kupując nasze etui masz gwarancję solidności, oraz pewność, że złożyliśmy je z najwyższej jakości surowców. Drewno bocote posiada niezwykle dużą gęstość, co sprawia, że Twój telefon jest zabezpieczony doskonale, dodatkowo łączymy je z poliwęglanem i bardzo elastycznym, tłumiącym uderzenia silikonem TPU.

Lakierowanie na sam koniec tylko utrwala całą formę. Drewno, jakie zostało użyte w każdym naszym projekcie nie obciąża Twojego telefonu, ani go nie pogrubia. Nie musisz się obawiać, że przez jego sporą gęstość i trwałość Twój smartfon zyska na wadze, my o to zadbaliśmy i cała konstrukcja jest lekka i kompatybilna z Twoim urządzeniem. Nie zastanawiaj się dłużej, czy drewniane etui jest właśnie dla Ciebie, znajdziesz na naszej stronie model właśnie dla siebie!

, 09.10.2020, 09:20

Znalazłam u Was naprawdę ładne drewniane etui Sony Xperia. W sumie to nie mogłam się zdecydować, bo wybór był tak duży.


, 20.10.2020, 14:50

Xperia to chyba coraz mniej popularny model, bo miałem spory problem, żeby znaleźć ładne etui drewniane Sony Xperia. U Was znalazłem takie z motywem leśnym. Dla mnie bomba!Ładowanie danych ...