Drewniane etui Samsung S7

Cechy prezentu

Przygotowaliśmy dla Ciebie drewniane etui Samsung S7 na każdą okazję!

Stary dobry S7. Dla wielu ten smartfon to pierwszy telefon, który w pełni przekonał użytkowników do postawienia na koreańską markę. Nie da się ukryć, że wiele osób wybiera ten telefon dlatego, że jest elegancki i smukły, a właśnie tego brakuje dzisiejszym flagowcom. Dlatego też Samsung Galaxy S7 ciągle jest obecny na rynku i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. Bo po co, skoro ten telefon jest naprawdę mocny i do tego elegancki? DO tego dochodzi jeszcze relatywnie niska cena, więc to wybór, do którego trudno się przyczepić.

Taki smartfon zasługuje na solidną ochronę. Problem w tym, że do tej pory, decydując się na case lub etui, wybierało się pomiędzy rozwiązaniem eleganckim oraz skutecznym. W praktyce wyglądało to tak, że etui albo było przyjemne dla oka, albo należycie chroniło, z tym że dobrze zabezpieczony smartfon przypominał bardziej niewielką cegiełkę. Cały urok koreańskiego smartfona szedł więc w zapomnienie, a użytkownikom to się nie podobało. Dlatego też wiele osób postanowiło szukać dalej – celem było etui, które jest zarówno eleganckie, jak i skuteczne.

Wybrałeś już etui drewniane? Samsung S7 będzie jeszcze piękniejszy!

Poszukiwania okazały się prostsze, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Zarówno jedno, jak i drugie zapewnia dobrze wykonane etui drewniane. Za odporność na uszkodzenia mechaniczne odpowiada nie tylko drewno, ale też poliwęglan. Silikon TPU, który opina boki z każdej strony, zapewnia natomiast pewny i wygodny chwyt. Komfortowe użytkowanie umożliwiają nie tylko tłoczenia na przyciski, które są po prostu świetne, ale też wygodny dostęp do wszystkich portów i gniazd. Przed porysowaniem ekranu ochronią Cię wyższe krawędzie, które umożliwiają przyklejenie do telefonu szkła ochronnego. Całość jest po prostu dobrze przemyślana i właśnie dzięki temu etui drewniane Samsung S7 jest produktem kompletnym.

Nie sposób pominąć elegancji naszego case'a. Nie dość, że nie pogrubia on telefonu, to możesz być pewien, że drewniane plecki na pewno wyróżnią się w tłumie. Dlaczego więc miałbyś nie spróbować? Drewniane etui Samsung S7 jest po prostu świetne. Wygląda bardzo dobrze i gwarantuje niezawodną ochronę. Najróżniejsze motywy, które często nawiązują do poszczególnych kultur i popularnych krajobrazów. Możliwości jest bardzo dużo i właśnie dlatego dobranie odpowiedniego etui nie jest żadnym problemem – nawet jeśli ma to być wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby.

, 20.10.2020, 14:52

Jeśli chodzi o etui drewniane Samsung S7, to u Was znalazłem to, czego szukałem. Świetna jakość, a na tym mi zależało najbardziej!Ładowanie danych ...