Cechy prezentu

Drewniane etui Samsung – konwencja właśnie dla Twojego telefonu

Pragniesz czegoś innowacyjnego z charakterem specjalnie na Twój telefon? Drewniane etui Samsung ma ten smak i gust! To ono właśnie sprawi, że Twój smartfon stanie się ikoną drewnianego fasonu! Obudowy drewniane od Bewood są praktyczne i przede wszystkim iście stylowe! Drewno, z jakiego nasze obudowy zostały wykonane, to najtwardszy drewniany surowiec na świecie. Bocote – nazwa naszego drewna charakteryzuje się nie tylko niezwykle dużą gęstością, ale również niestandardowym tenorem, który zapewnia mu osobliwy układ słoi na każdym z jego klocków.

Przykładamy do jego wykonania olbrzymią wagę i z dokładnością pracujemy nad każdym jego szczegółem. Nie daj się dłużej przekonywać, drewniane przedmioty należą do jednych z najbardziej eleganckich i ekskluzywnych, w dodatku drewno bocote to najdroższe drewno świata! Z niego właśnie wykonywane są wysokiej klasy meble, czy rękojeści do pistoletów. Etui od Bewood znajdziesz w wielu formach. Te z grawerami i te o gładkiej powierzchni – każde będą pięknie prezentować się na Twoim telefonie. Dostrzeż piękno natury i postaw na Samsung - drewniane etui specjalnie dla Ciebie!

Zaskakująco trwałe i odporne drewniane etui Samsung - przekonaj się sam

Chcesz chronić swój telefon w 100%? Nic trudnego – wystarczy, że ubierzesz go właśnie w drewniane etui od Bewood! Nasze obudowy łączą się z najlepszych i najtrwalszych materiałów. Eleganckie i stylowe drewno łączy się z poliwęglanem, dzięki czemu plecy Twojego telefonu są idealnie objęte ochroną, praktycznie nie do zdarcia! Boki z dokładnie wyciętymi tłoczeniami na każdy port i przycisk, osłania iście odporny na wahania temperatury silikon TPU, który dodatkowo jest bardzo elastyczny i giętki. Każda obudowa jest laminowana i lakierowana, co sprawia, że prezentuje się ona naprawdę estetycznie. Ręczny sposób wykończenia każdego modelu jeszcze bardziej dodaje uroku całej konstrukcji i sprawia, że każde z etui od Bewood jest oryginalne i niepowtarzalne. Skończ z gumowymi tandetnymi obudowami i chroń swój telefon w niezwykle modnej formie!

, 06.10.2020, 10:05

Wybrałam od Was drewniane etui Samsung i jestem zachwycona. Drewniane etui to prawdziwa klasyka!


, 10.11.2020, 11:30

Kupiłam u Was prześliczne etui drewniane Samsung. Jest w czym wybierać! Etui chyba na każdy model telefonów SamsungŁadowanie danych ...