Drewniane etui Samsung A50

Cechy prezentu

Drewniane etui Samsung A50. Zadbaj o odpowiednią ochronę telefonu

Trudno dziś wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telefonu. Nie chodzi przecież tylko o rozrywkę, ale również pracę! Teraz wyobraź sobie taki scenariusz: Twój smartfon wyślizguje Ci się z dłoni i upada na podłogę… Zwykle dla telefonu oznacza to koniec (w najlepszym przypadku potłuczony ekran). Odpowiednia obudowa może jednak uratować Cię przed dodatkowymi kosztami naprawy, bądź wymiany sprzętu. Przykładem może być właśnie drewniane etui Samsung A50.

Co wyróżnia ten produkt? Etui drewniane Samsung A50, dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanego, wysokogatunkowego drewna wyróżnia się niebywałą trwałością i odpornością na uderzenia. Ta jest zdecydowanie większa niż w przypadku odpowiedników z tworzyw sztucznych. To oczywiście nie wszystkie zalety tego gadżetu. Do tego dochodzi unikatowe wzornictwo, którym wyróżnisz się w tłumie.

Drewniane etui Samsung A50 dla fanów nieoczywistych rozwiązań

Mocne drewno zapewni Twojemu smartfonowi odpowiednią ochronę. Do tego, dzięki niepowtarzalnemu designowi, każdy produkt prezentuje się fenomenalnie. Twoje drewniane etui Samsung A50 może posiadać specjalny grawer w jednym z dostępnych wzorów, które prezentują się naprawdę zjawiskowo. Możesz jednak postawić na pełną naturalność, np. gładki model (doskonale eksponujący zachwycającą fakturę drzewa). Jak widzisz, wybór należy wyłącznie do Ciebie – my tylko podsuwamy propozycje. Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich produkt idealny dla Twojego telefonu.

Etui drewniane Samsung A50 to przede wszystkim powiew naturalności. W dzisiejszym świecie, opartym na produktach sztucznych, przeznaczonych dosłownie „na chwilę”, jest jeszcze miejsce na coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Drewniane obudowy są tego doskonałym przykładem. Postaw na jedną z nich, a możesz być pewien, że tego nie pożałujesz. Zwłaszcza że ze względu na niebywałą trwałość, drewniana obudowa posłuży Ci przez lata. To komfort, na który warto postawić..

, 29.09.2020, 14:18

Niedawno kupiłem nowy telefon, więc od razu chciałem wybrać etui, żeby go nie porysować. Szczerze mówiąc, nie tak łatwo znaleźć akcesoria do Samsunga a50 :/ Dobrze, że macie u siebie całą kategorię drewniane etui samsung a50


, 30.10.2020, 13:49

Zastanawiałem się, jaka obudowa będzie pasowała do mojego Samsung A50 - etui drewniane rozwiązało problem. Świetnie wygląda i jest naprawdę funkcjonalne.


, 16.03.2021, 10:35

Etui drewniane Samsung A50 kupiłem niedawno ojcu na urodziny. Sam byłem chyba bardziej zachwycony obudową niż on sam i zamówiłem identyczną, bo mamy ten sam model telefonu :).Ładowanie danych ...