Drewniane etui Pixel 4XL

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane etui Pixel 4XL – idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalność

Szukasz alternatywy dla swojego starego etui? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Nasze etui produkowane jest od podstaw w Polsce, z najbardziej wyszukanych surowców. Dbamy o każdy szczegół i ciężko pracujemy nad tym by zadowolić każdego klienta począwszy od wykonania etui, a kończąc na wysyłce. Nie możemy odmówić wyjątkowości naszym etui – różnego gatunku drewno charakteryzuje się różnym usłojeniem, kolorem i jego nasyceniem, co z pewnością zaskoczy Cię przy pierwszym spotkaniu z Twoją nową obudową. Mamy pewność, że zaskoczysz nią wszystkich w swoim otoczeniu.

Drewniane etui Pixel 4XL to gwarancja najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że tworzywo sztuczne go nie zastąpi. Nasze etui posiada silikonowe krawędzie zapobiegające poślizgowi telefonu w dłoni, jednocześnie nie pogrubiając telefonu. Dostęp do gniazda ładowania, portów i przycisków jest niezwykle łatwy i wygodny. Zapewnia 100% ochrony, będąc przy okazji stylowym i eleganckim.

Etui drewniane Pixel 4XL - zadbaj o bezpieczeństwo Twojego smartfona

Każdemu z nas z pewnością choć raz zdarzyło się wypuścić telefon z rąk. Czego zatem potrzebujesz? Najwyższej jakości ochrony. Czy nasze drewniane etui gwarantuje Ci ją? Jak najbardziej! Nasze modele etui Google Pixel 4XL zostały wykonane z najwyższej jakości drewna, a ich plecy z poliwęglanu. Jest to tworzywo bezzapachowe, przyjemne w dotyku, nie zmienia kształtu pod wpływem temperatury i przede wszystkim – jest bardzo odporny na uderzenia. Skupmy się jednak na zapobieganiu upadków. Krawędzie drewnianego etui Pixel 4XL opina silikon TPU, dzięki któremu telefon nie ślizga się w dłoni. Dodatkowo nasze etui jest kompatybilne ze szkłem ochronnym. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

, 03.12.2020, 12:55

Genialne jest to etui drewniane Pixel 4XL! Wybrałem te ze zwierzęcym grawerem, nie sądziłem jednak, że będzie on tak szczegółowy i dokładny. Jestem zaskoczony jakością produktu - oczywiście pozytywnie! :)Ładowanie danych ...