Cechy prezentu

Nadobność natury i dobry styl – tym właśnie dysponuje drewniane etui Google Pixel

Etui od Bewood to produkt skierowany stricte dla ludzi ceniących własny i unikalny styl! To idealne obudowy na wieczorowe wyjścia, jak i również w zastosowaniu na co dzień. Cenisz w swoich przedmiotach elegancję i niekonwencjonalny wygląd? Postawi więc na drewniane etui Google Pixel właśnie dla Twojego telefonu! Materiał, z jakiego składają się nasze obudowy to sezonowane, wykorzystywane do produkcji najbardziej ekskluzywnych przedmiotów drewno bocote. To właśnie ten naturalny surowiec nadaje całości unikatowy wygląd i nietuzinkowy charakter.

Cała jego faktura, cudowny zapach i nietypowe usłojenie decydują o incydentalności każdego z naszych modeli. To najtwardsze drewno świata, z przepiękną złoto – brązową barwą i wyrazistym rysunkiem słojów. Obróbka mechaniczna bocote jest iście prosta, dzięki temu możemy wykonywać na tyle obudowy zjawiskowe grawery, które tylko podkreślają wyjątkowość każdego etui! Cała konstrukcja jest kompatybilna z Twoim urządzeniem i sprawia, że telefon prezentuje się naprawdę szałowo!

Ekologiczna elegancja i funkcjonalność w drewnianym etui Google Pixel

Wszystkie etui wykonane są z ekologicznego drewna, które pozyskujemy zarówno w polskich granicach, jak i w najdalszych zakątkach kuli ziemskiej. Każdy kawałek drewna jest inny – co zapewnia nieprzeciętność każdego z casów. Obudowy od Bewood świetnie podkreślają charakter ich właściciela oraz stanowią niezawodną ochronę dla Twojego smartfona.

Do ciecia i grawerowania niesamowitych wzorów używamy najwyższej klasy maszyn, dlatego nasze wzory są tak obfite w szczegóły. Tematyka naszych grawerów jest iście różnorodna, każdy znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie! Użycie w naszych modelach poliwęglanu i silikonu TPU zapewnia całkowitą i stuprocentową ochronę, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego urządzenia! Nie zwlekaj więc i zdecyduj, jakie drewniane etui założysz właśnie na swój telefon!

, 08.10.2020, 14:32

Duży wybór etui, nawet dla Google Pixel, a to dość nietypowy model. Drewniane etui Google Pixel znalazłam tylko tutaj. Dzięki za świetną ofertę


, 19.10.2020, 07:22

Myślałem, że nigdzie nie znajdę case do mojego Google Pixel. Chyba to rzadko spotykany model :/ szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, No nic. Dobrze, że u Was znalazłem etui drewniane Google PixelŁadowanie danych ...