Drewniane etui Huawei P30 Pro

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!

Drewniane etui Huawei P30 Pro. Postaw na naturę!

Kontakt z naturą dla każdej osoby jest doświadczeniem kojącym. Długo zastanawialiśmy się, jak połączyć to, co naturalne, z tym, co nowoczesne. Odpowiedź spadła nam z nieba – to drewno okazało się strzałem w dziesiątkę! Nie mogliśmy pozostać dłużej obojętni, dlatego natychmiast wprowadziliśmy do naszej oferty tego typu naturalne obudowy na telefon. Drewniane etui Huawei P30 Pro to doskonały przykład na to, że wdrożenie do swojego codziennego życia myśli ekologicznej jest o wiele prostsze, niż nam się czasem wydaje.

Drewno pod każdym względem przewyższa tworzywa sztuczne. Zacznijmy do trwałości: ile razy Twój smartfon upadał na podłogę? A ile razy uległ uszkodzeniu, np. wyświetlacz? No właśnie! Większość dostępnych na rynku etui chroni telefon w naprawdę nikłym stopniu. Etui drewniane Huawei P30 Pro to zupełnie inna liga. Dzięki zastosowaniu doskonałego jakościowo drewna całość jest niezwykle wytrzymała. Udowodnił to już niejeden test oraz samo doświadczenie życiowe. My już się o tym przekonaliśmy na własnej skórze!

Etui drewniane Huawei P30 Pro to jakość na najwyższym poziomie

Drewniane etui Huawei P30 Pro w kieszeni spodni, kurtki, czy w torebce, nie tylko ochroni Twój telefon, ale także pozwoli Ci poczuć większość bliskość z naturą. Zwłaszcza że drewno żyje i zmienia się pod wpływem światła oraz intensywnego użytkowania. Oczywiście nie mamy na myśli utraty jakości! Wręcz przeciwnie. Z czasem drewno szlachetnieje – zupełnie jak stare drzewa, które kojarzą nam się z siłą natury.

Szukasz obudowy, która łączy w sobie trwałość i oryginalny design? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić. Etui drewniane Huawei P30 Pro zdecydowanie wyróżnia się swoim designem. Wiele modeli z tworzyw sztucznych zaledwie imituje wygląd drewna. My poszliśmy o krok dalej, dodając do naszej oferty naprawdę wyjątkowe i prawdziwie naturalne propozycje. We własnej dłoni tę różnicę wyczujesz już w pierwszym momencie. Możesz być pewien, że będziesz pod wrażeniem jakości.

, 16.03.2021, 10:43

Jestem zaskoczony połączeniem stylu i praktyczności w Waszym casie. Drewniane etui Huawei P30 Pro łączy w sobie świetny wygląd i komfort użytkowania. Ekstra! :)


, 29.11.2021, 09:17

Etui drewniane Huawei P30 Pro od bewood jest cudowne! Kupiłem dziewczynie na jej model telefonu i chyba kupie także na własny. Jesteście genialni.Ładowanie danych ...