Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Stylowy pancerz na twój telefon - drewniane etui Huawei

Nie możesz znaleźć odpowiedniej obudowy specjalnie dla Twojego telefonu? Bewood rozwiązuje Twój problem! To właśnie drewniane etui Huawei zostało stworzone specjalnie dla Ciebie! Jeśli cenisz praktyczność, oryginalność i elegancję, to świetnie trafiłeś! Nasze etui nie dość, że jest szykowne, to jeszcze cechuje go niesamowita solidność i precyzja wykonania. Drewno bocote, z jakiego wykonujemy każdy model naszych casów, jest najtwardszym i najdroższym surowcem świata wykorzystywanym właśnie do produkcji wielu ekskluzywnych przedmiotów.

Często możesz spotkać je w wysokiej klasy stolarce, czy w jednych z najlepszych paneli podłogowych. Etui pomimo swojej delikatnej z pozoru konstrukcji jest niezwykle trwałe. Łączymy je z najlepszymi, równie trwałymi elementami, jak poliwęglan i silikon TPU. Te połączenia dają całkowitą gwarancję i pewność, że Twoje etui wytrzyma z Tobą długie lata. Całość wygląda naprawdę szykownie i jest kompatybilna z Twoim urządzeniem. Nie martw się też o ciężar swojej obudowy, etui od Bewood jest niezwykle lekkie i nie pogrubia rantów Twojego urządzenia!

Drewniane etui Huawei to dystynkcja i osobliwa galanteria

Co zapewnia niezwykłą oryginalność naszym etui? Właśnie drewno bocote ze swoim niestandardowym układem słoi. Każdy kawałek drewna różni się od siebie, co sprawia, że nikt nigdy nie będzie posiadał identycznej obudowy jak Twoja! W dodatku w naszej ofercie znajdziesz rozmaite grawery i przeróżne odcienie, jakimi charakteryzuje się właśnie nasz materiał! Każdy case wykańczamy ręcznie, laminujemy i lakierujemy, zabezpieczając tym sposobem każdy nasz produkt.

To niezwykle dobry smak i koronkowość w jednym. Dziurki, wycięte w każdym modelu są z osobna tłoczone z dokładnością co do 0,01 mm. Nie znajdziesz w nich mankamentów, ponieważ każdy egzemplarz jest analizowany przez nas z indywidualnie. Stawiamy nie tylko na styl, ale i jakość, dlatego możesz być pewnie, że wybierając etui pod Bewood, nie zawiedzie Cię ono pod żadnym względem!

, 08.10.2020, 14:32

Mega wybór! To drewniane etui Huawei to prawdziwy sztos! Kupię jeszcze jedno dla męża, bo jemu też się przyda


, 19.10.2020, 07:22

Szeroka oferta etui do Huawei. Nie tak łatwo znaleźć etui drewniane Huawei do mojego modelu telefonu, ale u Was znalazłem. Dzięki wielkie!Ładowanie danych ...