Drewniane etui Galaxy S6 Edge

Cechy prezentu

Drewniane etui Galaxy S6 Edge – ochrona środowiska

Drewniane etui Galaxy S6 Edge powinni kupić ci użytkownicy, którzy szukają alternatywy dla plastikowych pokrowców. Jeśli czujesz, że należysz do tej grupy, to oprócz corocznej zmiany telefonu możesz robić inne rzeczy. Na szczęście można już znaleźć akcesoria, które zużywają mniej zasobów planety i nie szkodzą środowisku tak bardzo, jak tworzywa sztuczne.

Drewniane etui Galaxy S6 Edge nie tylko ochroni telefon, ale też środowisko naturalne. Są szczególnie przyjazne dla niego – a jednocześnie nie musisz rezygnować z designu ani bezpieczeństwa. Kolejną zaletą drewna jest to, że po powrocie do natury stosunkowo szybko ulega degradacji i nie gromadzi się tak jak plastik. Ma elementy, które sprawiają, że są bardziej stabilne i odporne na uderzenia - jest to niezbędne, aby móc naprawdę chronić telefon komórkowy Galaxy S6 Edge przed zewnętrznymi wpływami fizycznymi. Nie wspominając już o tym, jak dobrze wyglądają żyły naturalnego drewna z tyłu telefonu i jak wygodnie jest trzymać pokrytą drewnem obudowę telefonu.

, 30.10.2020, 13:46

Mój tata nie wiedział kompletnie jakie etui mógłby sobie kupić do swojego Galaxy S6 Edge, etui drewniane, które kupiłam mu w prezencie, to był strzał w 10! Tato jest w szoku, że drewno może tak zachwycić!


, 16.03.2021, 10:37

W końcu znalazłem coś na mój telefon. Drewniane etui Galaxy S6 Edge okazało się najlepszym wyborem, jeśli chodzi o obudowę dla mojego telefonu, naprawdę nigdy nie byłem tak zadowolony. :)


, 29.11.2021, 08:57

To jest hit! Etui drewniane Samsung S6 Edge to moje nowe nowatorskie odkrycie! Już upatrzyłam sobie kolejny wzór z pięknym grawerem! Bewood rządzi!Ładowanie danych ...