Nurkowanie Opole

199.00
Kod produktu: PM0858
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 75 minut (30 minut teoria, 45 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
ul. Ozimska 48B
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie Opole - kurs dla eksploratorów podwodnego świata

Nurkowanie w Opolu to możliwość sprawdzenia swoich sił w uprawianiu tego ekstremalnego sportu. Podstawowy kurs trwa siedemdziesiąt pięć minut. W trakcie kursu każdy uczestnik będzie uczestniczył w sesji teoretycznej i praktycznej. W cenę wliczone jest wypożyczenie sprzętu i dostęp do basenu.

Dzięki kursowi dany uczestnik uzyskuje podstawowe umiejętności niezbędne do bezpiecznego uprawiania tego sportu. Nurkowanie w Opolu to możliwość zyskania wiedzy o tym, jak złożyć i zdemontować zestaw do nurkowania, a także jak zdejmować, zakładać i czyścić maskę pod wodą. Uczestnik nauczy się oddychać bez maski. Ten kurs otwiera podwodny świat i umożliwia kontynuowanie nauki na zaawansowanych kursach. Aby skorzystać z vouchera, uczestnik musi mieć co najmniej 8 lat ze zgodą opiekuna lub 18 bez takiej zgody. Nie może mieć żadnych przeciwwskazań medycznych.

Jest to podstawowy kurs dla początkujących płetwonurków. Podczas tego kursu otrzymasz niezbędną wiedzę na temat teorii, planowania, sprzętu, fizyki i fizjologii. Wysokiej jakości szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów z naszego klubu nurkowego otworzy przed tobą drzwi w fantastycznym podwodnym świecie.

Nurkowanie Opole – przebieg i korzyści

Nurkowanie w Opolu jak wspomnieliśmy, podzielone jest na dwie części. Pierwsza część kursu obejmuje studiowanie teorii i ćwiczenia w basenie lub w płytkiej wodzie. Druga część kursu, przeznaczona dla początkujących, obejmuje kilka zanurzeń w pełnym osprzęcie. Aby wziąć udział w kursie, wymagana jest rejestracja wstępna.

Ten ekstremalny sport nie tylko cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ale też pozwala spędzić wolny czas w wyjątkowy i ciekawy sposób. Zanurzenia pozwala w pełni cieszyć się odczuciami nieważkości i wiecznym spokojem wody. Niepowtarzalne piękno podwodnego świata i emocje związane z podwodną fotografią - wszystko to może być twoje. Ten sport ekstremalny to nie tylko przyjemna rozrywka i aktywne wakacje, ale okazja, by na własne oczy zobaczyć świat ukryty pod wodą i porozmawiać z ciekawymi ludźmi.

Jeśli nigdy nie zanurzałeś się pod wodą i dopiero planujesz dołączyć do podwodnego świata, szukając dobrego instruktora, odpowiednich kursów i sprzętu, to już wszystko znalazłeś! Doświadczeni instruktorzy nie tylko przekażą ci podstawowe informacje, ale także doradzą we wszystkich kwestiach związanych z zakupem i użytkowaniem sprzętu. Dzięki udziałowi w kursie będziesz mógł zrobić pierwszy krok w poznaniu swojego nowego hobby. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą strój kąpielowy, ręcznik i voucher. Opole zaprasza na badanie podwodnego świata.

Voucher można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...