Masaż relaksacyjny Białystok

199.00
Kod produktu: PM0771
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny, wygodny. Koniecznie trzeba zabrać dodatkową parę skarpetek.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Hotel Branicki, ul. Zamenhofa 25
Ważność:
365 dni.

Odprężenie czyli masaż relaksacyjny - Białystok kusi dobrym odpoczynkiem

Masaż relaksacyjny w Białymstoku to propozycja dla osób, które chcą zaskoczyć swoich bliskich. Szukasz dla bliskiej sobie osoby pomysłu na ciekawy, niebanalny prezent? Chcesz sprawić jej prawdziwą przyjemność? Zależy Ci na tym, aby mogła w pełni odpocząć i się zrelaksować? 

Masaż relaksacyjny w Białymstoku to doskonała propozycja na podarunek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To dobrym sposób, aby pokazać bliskiej osobie, że jest dla nas ważna. Oferta skonstruowana jest tak, aby naprawdę każdy był zadowolony. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, nie czekaj. Jak najszybciej wykup zaproszenie, który stanie się źródłem prawdziwej przyjemności. Aby skorzystać z naszej propozycji, należy zabrać ze sobą bon prezentowy. To jedyny warunek, który trzeba spełnić, aby cieszyć się godziną pełną relaksu i odprężenia. Co istotne, jest on ważny aż przez 365 dni. Tym samym każda osoba, która została nim obdarowana ma szansę na to, aby znaleźć termin dla siebie jak najbardziej dogodny.

Osoby umawiające masaż relaksacyjny w Białymstoku w żaden sposób nie naciskają na klienta w doborze terminu. To on sam ustala dzień, który najbardziej mu odpowiada. Wszystko po to, aby to osoba obdarowana  czuła się naprawdę zadowolona. Tym, o czym trzeba pamiętać jest zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpetek. Co ważne, voucher nie obejmuje ani konkretnego dnia, ani godziny. Tym samym każdy, kto chce skorzystać z podarunku może samodzielnie ustalić odpowiadającą mu godzinę. Na miejscu wykonania musi zjawić się wyłącznie osoba, która będzie korzystać z zabiegu. Tym samym jest to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy potrzebują odprężenia w samotności, chcą się wyrwać od szarej codzienności. 

Masaż relaksacyjny Białystok - jak wygląda?

Masaż relaksacyjny w Białymstoku to aż sześćdziesiąt minut nieprzerwanej przyjemności i odprężenia. Wykonywany jest przez osobę doświadczoną i doskonale przygotowaną do swojej pracy. Posiada ona zarówno wiedzę, jak i doświadczenie praktyczne. Dzięki temu każdy, kto podda się przyjemności w naszym wykonaniu może być pewny, że zostanie ona wykonana należycie. Liczyć można na przyjemność na najwyższym poziomie. Podczas zabiegu osoba z niego korzystająca ma zapewnioną prywatność i intymność na najwyższym poziomie. Żadne postronne osoby nie przeszkadzają w trakcie, co przekłada się na jeszcze większy komfort.

Dzięki temu, że wszystko odbywa się wewnątrz budynku nie należy obawiać się, że nie odbędzie się z uwagi na warunki pogodowe. Pomieszczenie, w którym wykonywane jest masowanie jest niezwykle komfortowe, a jednocześnie przytulnie urządzone. Panuje w nim przyjazna atmosfera i unosi się odprężający zapach. Nasza propozycja to idealny voucher prezentowy. Każda osoba, która zostanie nim obdarowana powinna pamiętać, aby zgłosić się do nas w dobrej formie. Nie jest dopuszczalne bycie pod wpływem środków odurzających czy alkoholu. To elementy, które absolutnie wykluczają skorzystanie z naszej oferty.

Zaproszenie można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...