Lot szybowcem Białystok

329.00
Kod produktu: PM0711
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 10 minut.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką, a loty są organizowane sezonowo. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających. Voucher można zrealizować od kwietnia do paźdzernika w weekendy.
Wymagania:
Maksymalna waga: 120 kg. Maksymalny wzrost: 200 cm. Minimalny wiek: 14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
Lotnisko Aeroklubu Białostockiego
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Polecamy lot szybowcem – Białystok może być jeszcze piękniejszy!

Pora podbić niebo! Z naszymi atrakcjami, powiedzenie „sky is the limit” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dryfowanie w przestworzach, pomiędzy białymi obłokami to nie kwestia dalekich podróży samolotem. Proponujemy Ci to już dziś i to w Twojej okolicy. Brzmi świetnie, prawda? Najwyższa pora przetestować lot szybowcem. Białystok oczaruje Cię swoją panoramą. Miasto i okolice są po prostu przepiękne, zwłaszcza z wysokości 400 metrów.

Emocje zaczynają się już na starcie, kiedy specjalna wyciągarka wynosi maszynę na wysokość kilkuset metrów. To, że szybowiec nie ma własnego napędu, nie przeszkadza w osiągnięciu wielkich prędkości – nawet do 350 km/h. Dlatego też taki przelot jest świetną atrakcją, zarówno dla tych, którzy łakną adrenaliny, jak i zwolenników pięknych krajobrazów i lotów widokowych. Trzeba bowiem przyznać, że to, co widzi się z kabiny, po prostu zabiera dech w piersi. Widok jest  hipnotyzujący, a piękno Białegostoku urzeka, jak nigdy wcześniej.

Za Twoje bezpieczeństwo odpowiada doświadczony i wykwalifikowany pilot. Ty natomiast przed startem przejdziesz stosowne szkolenie, które przybliży Ci zasady panujące podczas lotu. Musisz jednak wiedzieć, że ten rodzaj atrakcji jest całkowicie bezpieczny, ponieważ szybowce nie posiadają własnego napędu – a to właśnie silnik jest zazwyczaj odpowiedzialny za awarie jednostek powietrznych. Nie bez przyczyny okrzyknięto tę maszynę jako „najbezpieczniejszy statek powietrzny”. Możesz być więc spokojny, nic Ci nie grozi.

Jaki prezent? Zdecydowanie lot szybowcem! Białystok zachwyca widokami

Jakie emocje towarzyszą podczas lotu? Trudno to jednoznacznie opisać. Czasami króluje zachwyt, innym razem strach. Jeszcze inni mówią, że najważniejsza była dla nich adrenalina, która towarzyszy spoglądaniu na odległą ziemię. Wszyscy przejawiali cechy wspólne dopiero przy lądowaniu. Co ich łączyło? Przede wszystkim szeroki uśmiech i spojrzenie pełne dzikiej radości i pasji. Wniosek może być więc jeden – niezależnie od poglądów, warto spróbować tej wyjątkowej przygody.

Sam możesz w tym pomóc, chociażby poprzez podarowanie komuś wyjątkowemu vouchera z zaproszeniem na przygodę życia. Sam pomyśl... Czy ktokolwiek spodziewa się tego, że w niewielkiej kopercie znajdzie przepustkę do lotu prawdziwym szybowcem? W końcu to jest w prezentach najpiękniejsze!

Jeżeli szukasz pomysłowego i wyjątkowego prezentu, to jesteś we właściwym miejscu. Ciągle poszerzamy swoją ofertę, by gwarantować nowe doznania. Dzisiaj proponujemy lot szybowcem. Białystok z lotu ptaka zachwyci, podobnie zresztą jak sama okolica. Wystarczy Ci jedynie kilka minut przed komputerem, by zagwarantować sobie niepowtarzalny rejs w przestworzach. Wykorzystaj to!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...