Jazda Lamborghini Słabomierz

499.00
Kod produktu: PM0834
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: ok. 1800 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Słabomierz
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini w Słabomierzu na pewno utrwali się w pamięci każdej osoby obdarowanej! To doskonały pomysł na prezent przede wszystkim dla mężczyzny kochającego motoryzację, markę Lamborghini i sportowe samochody. Każdy jednak będzie się dobrze bawił – czy to jako osoba obserwująca przejazd, czy też za kierownicą pojazdu. Voucher obejmuje 1 okrążenie za kierownicą Lamborghini Gallardo.

Jazda Lamborghini Słabomierz – jak się przygotować?

Jazda Lamborghini w Słabomierzu przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które posiadają prawo jazdy kategorii B. Na tor należy przyjść trzeźwym. Nie można też być pod wpływem środków odurzających. Organizatorzy zalecają wygodny strój oraz obuwie na miękkiej podeszwie. Trzeba też wcześniej zarezerwować dla siebie termin – co najmniej na 14 dni przed realizacją prezentu. Ewentualne zmiany możliwe są minimum 7 dni wcześniej. Trzeba wziąć pod uwagę, że pogoda może mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy, dlatego też przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych jazda zostanie przesunięta. Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...