Jazda Lamborghini Poznań

499.00
Kod produktu: PM0825
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1500 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini Poznań - tor w stolicy Wielkopolski zaprasza

Jazda Lamborghini w Poznaniu to niespotykana okazja, aby osobiście poprowadzić ten jeden z najszybszych samochodów świata. Każdy fan motoryzacji marzy o tym, znaleźć się za kierownicą tego legendarnego pojazdu. Dzięki voucherowi oferowanemu przez naszą firmę to marzenie może się dziś spełnić.
Przejażdżka Lamborghini Gallardo w Poznaniu jest dostępna dla każdego, kto posiada ważne prawo jazdy (zdjęcia lub kopie nie są akceptowane). W przypadku złych warunków pogodowych (deszcz lub śnieg) wydarzenie zostanie przełożone. Po krótkiej rozmowie z instruktorem będziesz jeździć po torze, niezależnie prowadząc pojazd, który przypomina samochody bohaterów filmów science fiction na dystansie okrążenia.

Jazda Lamborghini Poznań – legenda sportowych pojazdów

Jazda Lamborghini w Poznaniu jest wyjątkowym przeżyciem ze względu na samochód, jaki przyjdzie nam prowadzić. Opracowanie modelu zostało przeprowadzone w ścisłej współpracy ze specjalistami Audi. W szczególności specjaliści z koncernu przejęli projektowanie elementów nadwozia. Są w stu procentach wykonane ze stopu aluminium, zamontowane na profilach o zamkniętym przekroju. Samochód jest wyposażony w napęd na wszystkie koła, przedni mechanizm różnicowy jest blokowany przez specjalistyczny układ elektroniczny, który umożliwia najbardziej optymalną redystrybucję momentu obrotowego.

W przeciwieństwie do wielu innych modeli ten ma przednie skrzydła pokryte kapturem Gallardo. Wykonano w nim wycięcia, w których budowane są płaskie, rozciągnięte bloki sprzętu oświetleniowego. W dziobie są duże pięciokątne nisze, między nimi przestrzeń jest częściowo zajęta przez układ wlotu powietrza. Dach samochodu jest wykonany z włókna węglowego, szerokie tylne półki są wysoko podniesione, platforma jest nachylona pod łagodnym kątem.

Przejazd Lamborghini Poznań - poznaj wnętrze Gallardo przed przejażdżką

Wnętrze samochodu sportowego jest wykończone prawdziwą skórą w różnych odcieniach, z panelami polimerowymi, więc przejazd będzie należał do miłych. Podobnie jak w wielu innych modelach tego automaker'a, w kabinie tej modyfikacji znajdują się dwa siedzenia oddzielone wysoką nadbudówką tunelu centralnego. Nadbudowa ma masywną dźwignię hamulca ręcznego, joystick przekładni. Niska konsola przylega do tunelu środkowego, pochylona pod kątem 40 stopni. Sportowy samochód jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 4961 cm3. Silnik rozwija maks. moment obrotowy do 510 Nm, moc - 500 l. siły, przyspieszenie do setki osiąga się w 4,2 sekundy, prędkość maksymalna wynosi 309 km / h. Tak olbrzymią prędkość rozwija tylko kilka samochodów na świecie i niewielu kierowców miało szansę przeżyć taką przejażdżkę, a Poznań i jego tor serdecznie zaprasza na przejazd.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:13

Jakbym takie auto miał na stałe to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! Super przeżycie!


, 25.05.2020, 22:56

Mówili spróbuj a nie pożałujesz... teraz ja tak mówię kolejnym niezdecydowanym ;)


 

Ładowanie danych ...