Jazda Ferrari Słabomierz

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0817
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: ok. 1800 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Słabomierz
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

W trakcie jazdy Ferrari w Słabomierzu będziemy mogli poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Zasiądziemy za kierownicą jednego z najszybszych i najlepszych samochodów sportowych na świecie i pokonamy jedno okrążenie toru wyścigowego. Przed jazdą Ferrari F430 w Słabomierzu zostaniemy poinstruowani i zasadach bezpieczeństwa i prowadzenia pojazdu. Sama zaś jazda odbędzie się na pustym torze, co pozwoli nam uniknąć wszelkich zagrożeń takich jak wypadek lub kolizja.

Jazda Ferrari Słabomierz – prezent dla fana motoryzacji

Jazdę Ferrari w Słabomierzu możemy sprezentować każdemu, kto marzy o poprowadzeniu sportowego pojazdu. Taka jazda jest niesamowitym przeżyciem dla każdego fana motoryzacji i wielbiciela ekstremalnych przygód. Sam przejazd mogą obserwować znajomi, przyjaciele czy rodzina obdarowanego. W trakcie jazdy mogą oni też uwiecznić całość wydarzenia – sfilmować je lub zrobić zdjęcia. Jedynym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B i zarezerwowanie toru w terminie 14 dni przed wydarzeniem.

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...