Escape Room Kielce

139.00
Kod produktu: PM0740
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2-6 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
pl. Wolności 8
Ważność:
365 dni.
Postaw na escape room – Kielce zaskoczą Cię pomysłowością
 
Szukasz czegoś wyjątkowego w Kielcach? Marzy Ci się przygoda pełna wyzwań, skomplikowanych zagadek i przeszkód, które trzeba pokonać w określonym czasie? To nie zjawiska, z którymi walczy jedynie Twój ulubiony książkowy, filmowy lub wirtualny bohater. Ty także możesz zmierzyć się z łamigłówkami, które wywołują ciarki na plecach. Gotowy na coś szczególnego? Najwyższa pora, byś odwiedził nasz escape room. Kielce przygotowały wyjątkowo pokaźną ofertę. To z pewnością wystarczy, byś poczuł się jak w filmie.
 
Zanim jednak wyruszysz na podbój naszych pokojów zagadek, polecamy zebrać solidną ekipę, która nie boi się pracy pod presją czasu. W końcu ta atrakcja polega na kooperacji. Praca zespołowa i efektywna burza mózgów jest tutaj kluczowa, jeżeli na poważnie myślisz o sukcesie. Gwarantujemy, że przychodząc tutaj, przeżyjecie szczególne chwile, które zapadną w pamięci na długo.
 
Taka aktywność jest miłą odmianą dla kina, kręgli czy zwykłego spaceru. Razem ze swoją paczką możesz fenomenalnie się bawić, próbując wygrać z czasem, który upływa w zastraszającym tempie. Musisz jednak pamiętać, że jeżeli chcesz, aby wszyscy bawili się dobrze, trzeba wybrać odpowiedni pokój. W Kielcach mamy ich naprawdę wiele, a każdy pokój to inny scenariusz. Ucieczka z więzienia, wyścig z czasem – tego jest naprawdę dużo, a Ty znasz swoją paczkę jak nikt. Z pewnością będziesz wiedział, jaki scenariusz wybrać, żeby wszystkim się spodobało!
 

Pomysł na prezent? Polecamy escape room! Kielce dysponują fenomenalnymi pokojami!

Możesz także pójść krok dalej i wybrać przygodę w pokoju jako wyjątkowy prezent dla kogoś szczególnego. Nikt przecież nie spodziewa się takiej niespodzianki, a zaskoczenie to klucz do sukcesu. My oferujemy Ci masę najróżniejszych pomysłów, które z pewnością wywołają ogromne zaskoczenie i dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Co zrobić, aby stworzyć wyjątkowy prezent? Już tłumaczymy:
 
1. Wejdź na naszą stronę i zaznacz lokalizację.
2. Postaw na kielecki escape room.
3. Zapoznaj się z tematyką każdego pokoju i wybierz ulubiony.
4. Zamów i odbierz swój voucher.
5. Podaruj go w prezencie komuś wyjątkowemu!
6. Ustal termin atrakcji.
 
Widzisz, jakie to proste? Najlepsze prezenty rodzą się w głowie! Z dobrym pomysłem można osiągnąć naprawdę wiele, zwłaszcza jeżeli chcesz komuś sprawić ogromną radość. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego, to warto wybrać właśnie escape room. Kielce wyróżniają się tutaj na tle konkurencji, zwłaszcza dzięki różnorodnej i bogatej ofercie.
 
Dając komuś voucher możesz pomóc mu w walce z łamigłówkami lub przyglądać się zmaganiom z dystansu. Tak czy inaczej czekają na Ciebie chwile pełne emocji, adrenaliny i szczerego śmiechu. Dlaczego więc nie powinieneś postawić na pokój zagadek? Pora wyruszyć na przygodę!
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 17.07.2020, 13:03

Poszliśmy we 4 i każdemu się podobało... ;)


, 29.06.2020, 18:03

Mega przygoda! Byliśmy bardzo zadowoleni :)


 

Ładowanie danych ...