Drewniane etui LG G5

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!

Wybierz drewniane etui LG G5, które nigdy nie zawodzi

LG G5 to bardzo dobry smartfon, który jest też stosunkowo niedrogi. Dlatego też sam telefon jest niezwykle popularny i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miałaby się zmienić. Dlatego też warto o swojego smartfona zadbać. Jeśli odpowiednio go zabezpieczysz, nie tylko zniwelujesz ryzyko uszkodzenia smartfona, ale też sprawisz, że telefon zachowa smukły i elegancki wygląd.

Aby osiągnąć takie efekty, potrzebne będzie odpowiednie etui. Sęk w tym, że producenci z reguły zmuszają do wybierania pomiędzy czymś zgrabnym i czymś skutecznym. Takie kompromisy z reguły nigdy nie przynoszą satysfakcji i nie można się temu dziwić. Konsument oczekuje zarówno solidnej ochrony, jak i nienagannej estetyki. Sami doskonale to rozumiemy i właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę, która przełamuje schematy i gwarantuje satysfakcję. Gotowy na etui, które całkowicie różni się od tego, co zdążyłeś poznać do tej pory? Oto jedyne w swoim rodzaju etui drewniane, które przełamuje wszystkie schematy i stereotypy!

Masz już etui drewniane? LG G5 to zdecydowanie najlepszy wybór!

Nasze drewniane etui LG G5 gwarantuje fenomenalną trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. To zasługa poliwęglanu, który jest bazą dla drewna. Do tego dochodzi cały szereg niuansów, które sprawiają, że nasze etui jest pod każdym kątem lepsze. Silikon TPU gwarantuje pewny chwyt i stabilność, a starannie wykonane tłoczenia na przyciski znacząco podnoszą komfort użytkowania. Zadbano także o to, żeby ekran nie był narażony na rysy. Podniesiono w tym celu krawędzie ramek, ale bez obaw – etui dalej jest smukłe i kompaktowe. Dalej jest też kompatybilne ze szkiełkiem ochronnym. Wniosek? Etui drewniane LG G5 jest po prostu kompletne!

Równie ważna jest oczywiście estetyka. Design to główny powód, dla którego sięga się właśnie po drewniane etui. Drewno samo w sobie jest niezwykle eleganckie, szlachetne i majestatyczne. Jeśli dorzuci się do tego także nietuzinkowe i naprawdę urzekające wzory, to efekt może być tylko jeden. Jeśli Ty także nie uznajesz żadnych kompromisów i zależy Ci na topowej jakości, powinieneś niezwłocznie postawić na nasze etui LG G5. Gwarantujemy Ci, że właśnie tego potrzebuje Twój telefon!

, 01.10.2020, 08:06

Muszę przyznać, że etui drewniane LG G5, które wybrałam, jest super! Jakość jest naprawdę świetna, więc warto się zdecydować.


, 16.03.2021, 11:02

Drewniane etui LG G5 to bardzo zjawiskowa obudowa na telefon w wysublimowanej formie. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu, a mój telefon w końcu ma jakieś etui!


, 29.11.2021, 09:26

Mam model LG G5. Drewniane etui, jakie na niego kupiłem, świetnie dopasowało się do kształtu urządzenia i wygląda naprawdę szałowo! Dzięki bardzo!Ładowanie danych ...