Cechy prezentu
Promocja -10%
Drewniane Etui LG V30 GÓRY IMBUIADrewniane Etui LG V30 GÓRY IMBUIA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G7 PALISANDERDrewniane Etui LG G7 PALISANDER
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G4 LIMBADrewniane Etui LG G4 LIMBA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G6 JELEŃ IMBUIADrewniane Etui LG G6 JELEŃ IMBUIA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G5 DĄBDrewniane Etui LG G5 DĄB
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G6 MANGODrewniane Etui LG G6 MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui LG V30 LIMBADrewniane Etui LG V30 LIMBA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G7 BOCOTEDrewniane Etui LG G7 BOCOTE
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G7 WILK IMBUIADrewniane Etui LG G7 WILK IMBUIA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG V30 TEKDrewniane Etui LG V30 TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G7 JELEŃ IMBUIADrewniane Etui LG G7 JELEŃ IMBUIA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G5 ROWER LIMBADrewniane Etui LG G5 ROWER LIMBA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG G6 ROWER LIMBADrewniane Etui LG G6 ROWER LIMBA
Promocja -10%
Drewniane Etui LG V30 PALISANDERDrewniane Etui LG V30 PALISANDER

Drewniana galanteria w osobliwym wydaniu - drewniane etui LG

Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego smartfona? Trafiłeś idealnie! Drewniane etui LG to kwintesencja elegancji i wysublimowanego stylu! Każda nasza obudowa posiada indywidualny design i dzięki użyciu w jej produkcji niezwykle wyjątkowego drewna bocote jesteśmy w stanie zapewnić każdemu telefonowi niecodzienny i oryginalny wygląd. Odłóż na bok klasyczne etui wykonane z taniej, mało elastycznej gumy, czy wątpliwej jakości plastiku – wybierz drewnianą ochronę dla Twojego urządzenia. Każdy kawałek drewna jest indywidualny i posiada odrębny układ słoi, co sprawia, że nikt nigdy nie będzie posiadał identycznego modelu.

Drewno bocote jest wykorzystywane bardzo często w ekskluzywnej stolarce oraz w produkcji najwyższej jakości produktów. To piękny złoto – brązowy surowiec, który prezentuje się wyjątkowo estetycznie. W dodatku jest łatwy w toczeniu, dzięki czemu możesz nacieszyć swoje oczy pięknymi, szczegółowymi grawerami. Postaw na drewniane etui już dziś i wybierz oryginalność i szlachetność od Bewood!

Drewniane etui LG – to trwałe i stylowe połączenie od Bewood

Drewno bocote nie tylko cechuje się oryginalnym designem, lecz również niezawodną trwałością i solidnością. Łączymy je z poliwęglanem, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę Twojego telefonu. Boki urządzenia okala niezwykle elastyczny i odporny na wahania temperatur silikon TPU, dzięki swojej konstrukcji i materii, pochłania on każde uderzenie i obicie – z jego pomocą nie sposób uszkodzić Twój telefon!

Bocote posiada niezwykle dużą gęstość, lecz nie oznacza to tego, że przez tę cechę Twoje urządzenie zyska na wadze. Każde nasze etui jest lekkie i świetnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Nie pogrubia ono telefonu ani nie ogranicza go w żaden inny sposób. To doskonale doprecyzowane i przemyślane połączenie surowców najwyższej jakości. Etui od Bewood łączy w sobie niezawodną ochronę urządzenia wraz z kunsztownym designem. Genialnie podkreśli charakter jego właściciela i sprawi, że telefon stanie się iście unikalnym i eleganckim elementem każdego użytkownika.

, 09.10.2020, 09:20

Bardzo ładne modele. Jeśli chodzi o drewniane etui LG, to tylko tu znalazłam taki model, jaki mi się podobał.Ładowanie danych ...