Degustacja piwa Katowice

220.00
Kod produktu: PM1026
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Atrakcja będzie trwała około 5 godzin.
Informacje dla oglądających:
Oglądający nie mogą uczestniczyć, może pojawić się jedynie osoba, która została obdarowana prezentem.
Pogoda:
Warunki pogodowe nie wpływają na korzystanie z atrakcji.
Obowiązujący strój:
Dopuszczalny jest dowolny ubiór uczestnika atrakcji.
Informacje dodatkowe:
Kurs jest prowadzony przez doświadczonych degustatorów, którzy od lat zajmują się zarządzaniem procesami związanymi ze szkoleniem degustatorów oraz w zakresie oceny sensorycznej piwa. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Szkolenie w minimum 10 osobowych grupach.
Wymagania:
Należy mieć skończone 18 lat, by brać udział w atrakcji.
Lokalizacja:
Ustalana w trakcie rezerwacji wraz z terminem kursu.
Ważność:
365 dni.

Ciekawy upominek dla piwosza to jak najbardziej degustacja piwa. Katowice to dobre miejsce na realizację prezentu dla fanów tego pysznego trunku. Jest ich wiele, a każdy ze smakoszy na pewno z wielką chęcią zapozna się z nowymi, ciekawymi smakami. Będzie to kurs, które na długo zagości w pamięci osoby obdarowanej – będzie mogła wracać do nich myślą i opowiadać o tej chwili innym. Niestety, żadni obserwatorzy nie będą mogli brać udziału w tym wydarzeniu – na miejscu pojawia się jedynie osoba obdarowana. Wszystko dlatego, że spotkanie degustacyjne jest w istocie kursem, w czasie którego specjaliści – doświadczeni degustatorzy – będą prowadzili szkolenie, zakończone wystawieniem certyfikatu.

Degustacja piwa Katowice – jak zrealizować prezent?

Degustacja piwa w Katowicach, połączona ze specjalistycznym szkoleniem z zakresu oceny sensorycznej piwa i umiejętności jego świadomego smakowania, to znakomity pomysł na prezent dla każdej osoby, która uwielbia ten złocisty trunek. Szkolenie odbywa się w minimum 10-osobowych grupach, by każdy uczestnik mógł dobrze zapoznać się z tematem. Żeby wziąć udział w atrakcji, konieczne jest ukończenie 18 lat. Jedynie osoby pełnoletnie mogą po okazaniu vouchera przystąpić do realizacji prezentu. 

Każdy uczestnik może ubrać się w dowolny sposób. Nie trzeba się również martwić, że pogoda wpłynie na realizację prezentu – nie ma ona znaczenia. Nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych można zgłosić się we wskazane miejsce – wszystko odbywa się wewnątrz budynku. Kurs trwa około 5 godzin, więc jest to wystarczająca ilość czasu, by dobrze zapoznać się z tematem. Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu – dzięki temu każdy obdarowany może ustalić dogodną datę realizacji prezentu, by odpowiadała zarówno jemu, jak i organizatorom. Wszystkie dodatkowe informacje są ustalane w trakcie rezerwacji terminu – co robi już sama osoba, która otrzymała prezent. Katowice są miastem wskazanym, ale można również wybrać inne.

Na kurs kiperski (tak nazywają się zawodowi degustatorzy piwa) mogą się wybrać wszyscy smakosze – zarówno ci początkujący, jak i ci, dla których piwo jest naprawdę prawdziwym smakołykiem. Szkolenie bazuje na profesjonalnym programie z branży piwowarskiej. Jeśli ktoś chce się nauczyć świadomie smakować złociste trunki, a także umiejętnie dobierać jego rodzaj do konkretnych okazji, dzięki szkoleniu będzie mieć na to szansę. Kurs jest naprawdę fantastycznym sposobem na miłe i smaczne spędzenie wolnego czasu! Na pewno każdy uczestnik, który otrzyma taki prezent od jakiejś bliskiej osoby - czy to na rocznicę, na urodziny, na imieniny lub z powodu jakiejś innej okazji – będzie bardzo zadowolony!

Voucher możesz zrealizować w innych lokalizacjach, które są dostępne w tej kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.05.2020, 12:03

Już trochę czasu minęło, ale miło wracam myślami do kursu, a nawet mogę napisać wydarzenia. Dużo się dowiedziałem, a przy okazji poznałem bardzo fajnych ludzi. Kontakt utrzymujemy do dziś. Także polecam.


 

Ładowanie danych ...