Lot motoparalotnią Giżycko

399.00
Kod produktu: PM0927
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od maja do września.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Przedział wagi ciała uczestnika wynosi 47 - 110 kg.
Lokalizacja:
Okolice Giżycka
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Lot motoparalotnią Giżycko - podniebna atrakcja

Lot motoparalotnią w Giżycku to wielka przygoda dla fanów sportów ekstremalnych. Niebo tylko dla ciebie, piękne widoki z zawrotnych wysokości i poczucie całkowitej wolności i radości. Paralotnia jest wyposażona w lekki system zawieszenia składający się z pasów mocujących. Twoje ręce pozostaną wolne, dzięki czemu będziesz mógł dokumentować za pomocą telefonu, kamery lub aparatu cały przebieg wydarzenia. Przez cały czas nad twoim bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor, który będzie znajdował się w układzie zawieszenia za tobą, dzięki temu będzie mógł się całkowicie skupić na przeżywaniu wydarzenia.

Lot motoparalotnią jest podobny do lotu ptaka, gdyż to urządzenie także wykorzystuje prądy wznoszące do lotu. Jako uczestnik wydarzenia nie potrzebujesz poważnego treningu sportowego. Kluczem do twojego bezpieczeństwa jest umiejętność słuchania i wykonywania poleceń pilota. Pilot i pasażer są zamocowani w systemach zawieszenia - wygodnych i bezpiecznych siedzeniach, w których będą latać. Linka holownicza jest przymocowana do zawieszenia za pomocą specjalnej uprzęży.

Lot motoparalotnią Giżycko – wyjątkowa przygoda

Lot motoparalotnią w Giżycku to możliwość szybowania na poziomie chmur. Wszystko zależy od wielu czynników pogodowych. Loty odbywają się wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie spełniającym normy europejskie. Przed każdym wydarzeniem skrzydło jest sprawdzane pod kątem wytrzymałości. Choć zakupiony voucher jest ważny przez 365 dni, to jego realizacja jest możliwa w ciepłe dni (wiosna-jesień) w sprzyjających warunkach. Jeśli siła wiatru jest większa niż 3 m / s lub instruktor stwierdzi obecność opadów atmosferycznych, mgły i niskie zachmurzenia, lot zostaje anulowany i przeniesiony na inną datę.

Udział w wydarzeniu nie jest też wskazany w przypadku osób z chorobami układu nerwowego, układu sercowo-naczyniowego lub z urazami układu mięśniowo-szkieletowego. Osoby poniżej osiemnastego roku życia, muszą mieć ze sobą pozwolenie od rodziców. Istnieją też ograniczenia w zakresie wagi użytkownika. Maksymalna waga to 110 kilogramów. Voucher idealnie nadaję się jako prezent na urodziny, imieniny czy osiemnastkę. To piętnaście minut swobodnego szybowania, które na zawsze pozostanie w pamięci uczestnika. Być może stanie się to początkiem nowego wspaniałego hobby. Wszystko, co musisz zrobić, to zakupić odpowiedni voucher i na siedem dni przed wydarzeniem zarezerwować termin. Kiedy to zrobisz – pozostaje cieszyć się swobodą i sprawdzić jak wygląda świat z góry. Giżycko zaprasza na podniebne atrakcje w motoparalotni.

Voucher można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...