Voucher na masaż Toruń

199.00
Kod produktu: PM0803
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z wyprzedzeniem minimalnym: 7 dni. Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Podgórska 12B
Ważność:
365 dni.

Voucher na masaż - Toruń okrywa formy relaksu

Voucher na masaż w Toruniu będzie znakomitym prezentem dla każdej osoby, która dużo pracuje, prowadzi stresujący tryb życia i odczuwa tego skutki – w postaci na przykład napięć mięśniowych. Zabieg odbywa się w przytulnym pomieszczeniu, a prócz rozluźniającego masażu redukować stres będzie łagodna muzyka oraz olejki aromatyczne. Wszystko to ukoi zmysły i zszargane nerwy – prezent pozwoli poprawić samopoczucie i doda sił do dalszych zmagań z rzeczywistością.

Chwila o poczynku - voucher na masaż Toruń

Voucher na masaż w Toruniu pozwala się zrelaksować, odpocząć, a także poprawić formę. Taki zabieg redukuje napięcie mięśniowe, które we współczesnych czasach jest bardzo częste i przysparza licznych problemów. Bóle pleców, karku czy barków skutecznie utrudniają codzienne życie. Zabieg ma na celu redukcję bólu, ale w zasadzie pomaga w odprężeniu całego ciała. Poprawia krążenie i przepływ limfy, jak również koi nerwy. Takie wyciszenie emocjonalne jest od czasu do czasu potrzebne każdemu!

Realizacja prezentu trwa 30 minut. Masaż odbywa się we wnętrzu budynku, w specjalnym pomieszczeniu. Nie trzeba się zatem obawiać, że brzydka pogoda wpłynie na możliwość skorzystania z prezentu – będzie to możliwe nawet w czasie burzy czy zamieci śnieżnej. Na miejsce zgłasza się jedynie osoba, która otrzymała voucher prezentowy – musi go przynieść ze sobą, jako dowód iż to właśnie ona została obdarowana. Realizacja prezentu nie będzie możliwa w sytuacji, gdy ktoś przybędzie na miejsce pod wpływem alkoholu czy środków odurzających. W takiej sytuacji istnieje bezwzględny zakaz odbywania terapii. Jeśli chodzi o strój, jest on dowolny – trzeba go po prostu dopasować do panujących warunków zewnętrznych. Na miejscu i tak przygotowany jest szlafrok, w którym wchodzi się na salę. Toruń wychodzi naprzeciw odpoczynkowym oczekiwaniom.

Zaproszenie ważne jest aż przez 365 dni – to więc wystarczająco dużo czasu, żeby znaleźć wolną chwilę na przybycie na miejsce. Konkretna data nie jest nigdy ustalona i obdarowana osoba ustala to indywidualnie. Rezerwacja terminu (zarówno konkretnej daty, jak i godziny) musi się jednak odbyć z odpowiednim wyprzedzeniem – co najmniej na 7 dni przed wskazanym terminem. Zabieg przeznaczony jest dla każdej osoby, która pragnie choć trochę odpocząć, odprężyć się. Z prezentu ucieszą się przede wszystkim panie, jednak jest to idealny prezent dla każdego, kto odczuwa bóle mięśni i potrzebuje pomocy, albo walczy ze stresem. Prezent jest idealny dla bliskiej osoby na różnego rodzaju wydarzenia – urodziny, imieniny, czy też rocznice.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:03

Byłam niedawno i czuję się świetnie po! :)


, 28.04.2020, 19:33

Jak wszystko wróci do normy to na pewno wrócę! Było świetnie, dawno nie byłam tak odprężona jak po wyjściu z gabinetu :)


 

Ładowanie danych ...