Voucher na masaż Środa Wielkopolska

199.00
Kod produktu: PM0802
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z wyprzedzeniem minimalnym: 7 dni. Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
ul. Berwińskiego 5
Ważność:
365 dni.

Voucherem na masaż w Środzie Wielkopolskiej powinniśmy obdarować tę osobę, która nie ma czasu na relaks i jednocześnie zmaga się z uciążliwymi dolegliwościami pleców, barków czy zmaga się z powtarzającymi się bólami głowy. Z voucherem na masaż w Środzie Wielkopolskiej możemy poczuć się komfortowo i całkowicie się zrelaksować. Sam masaż trwa około 60 minut.

Masaż aromaterapeutyczny Środa Wielkopolska – aromaterapia dla wszystkich

Realizacja vouchera na masaż aromaterapeutyczny w Środzie Wielkopolskiej pozwoli nam odpocząć od obowiązków codziennego życia. Masaż aromaterapeutyczny jest realizowany przy użyciu olejków eterycznych. Masaż ma nie tylko właściwości zdrowotne i relaksujące. Pozwala na skuteczne wyciszenie organizmu i rozluźnienie. Zmniejsza widocznie wszelkie objawy stresu, a także przepracowania. Pozwala na wydajny i efektywny odpoczynek. Możesz zrealizować masaż aromaterapeutyczny również w innych lokalizacjach wymienionych w tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...