Voucher na masaż Płock

199.00
Kod produktu: PM0800
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
City SPA Clinic, ul. Otolińska 8
Ważność:
365 dni.

Z voucherem na masaż w Płocku możemy spędzić wyjątkowy czas w komfortowej atmosferze relaksu. Sam masaż trwa około 60 minut i jest wykonywany przy użyciu olejków eterycznych. Z voucherem na masaż w Płocku zapraszamy szczególnie osoby, które zmagają się z dolegliwościami pleców czy bólami głowy. Przed wykonaniem masażu, kosmetolog wraz z nami dobierze specjalne olejki eteryczne.

Masaż aromaterapeutyczny Płock – wyciszenie organizmu

Voucherem na masaż aromaterapeutyczny w Płocku powinniśmy obdarować te osoby, które żyją w ciągłym biegu, stresie i nie mają czasu, aby zadbać o swój komfort i zdrowie. Masaż pozwala na wyrównanie stanów energetycznych i zmniejsza skutecznie wszelkie objawy stresu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie mają czasu na aktywność fizyczną, a jednocześnie czują, że potrzebują pilnie zrelaksować swój organizm. Dla pełnego komfortu klientów masaż wykonywany jest w kameralnym gabinecie, przy muzyce i oświetleniu, co sprzyja odprężeniu. Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach kategorii masażu aromaterapeutycznego.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...