Voucher na masaż Opole

199.00
Kod produktu: PM0798
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż pleców trwa około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z wyprzedzeniem minimalnym: 7 dni. Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Kośnego 18/9
Ważność:
365 dni.

Jeśli bliska ci osoba marzy o relaksie, to voucher na masaż w Opolu jest doskonałym wyborem. To blisko 30-70 minut masażu aromaterapeutycznego w Opolu, który jest wykonywany wyłącznie z użyciem naturalnych olejków eterycznych. Masaż może być wykonany w Opolu lub w jednym z kilkunastu miast w całej Polsce.

Masaż aromaterapeutyczny Opole – dla zdrowia i relaksu

Z masażu aromaterapeutycznego w Opolu powinny skorzystać zwłaszcza osoby zapracowane, które mają mało okazji do zakosztowania prawdziwego relaksu i odpoczynku. To szansa dla osób żyjących w ciągłym biegu, aby choć na chwilę odpoczęły od życia pełnego stresu. To też propozycja dla wszystkich osób, które na co dzień zmagają się z bólem pleców, karku czy barków. Sam zabieg niejako łączy zalety masażu relaksacyjnego i aromaterapii, co pozwala na skuteczne wyciszenie naszego organizmu. Nie tylko uśmierza ból i łagodzi napięcia, ale też znacznie redukuje wszelkie objawy fizyczne stresu. Masaż wykonywany jest w kameralnych gabinetach, co jest gwarancją prywatności i intymności.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...