Voucher na masaż Lublin

199.00
Kod produktu: PM0796
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
ul. Tomasza Zana 11a
Ważność:
365 dni.

Ciekawy pomysł na prezent - voucher na masaż Lublin

Voucher na masaż w Lublinie to pomysł na prezent dla tych osób, które potrzebują przywrócić tło emocjonalne, uzupełnić zapasy energii, pozbyć się depresji, stresu, apatii i bezsenności.

W przeciwieństwie do terapeutycznego lub sportowego masaż aromaterapeutyczny nie jest ograniczony ścisłymi ograniczeniami. Oznacza to, że voucher na masaż w Lublinie jest odpowiedni dla każdego. Czas i częstotliwość procedury można wybrać według własnego uznania. Ten zabieg wellness ma na celu złagodzenie napięcia mięśni, stawów, zmniejszenie bólu, przywrócenie siły. Oprócz funkcji terapeutycznej pełni funkcję profilaktyczną, która eliminuje stagnację kręgosłupa i tkanek, co ma stymulujący wpływ na całe ciało. W zależności od potrzeb posiadacza bonu zabieg może mieć charakter ogólny, który obejmuje kompleksowe masowanie ciała, z korzyścią dla wszystkich narządów i układów. Może to być też zabieg ukierunkowany na określone obszary: plecy, szyję, kołnierz, nogi, ramiona. Pozwala rozładować napięcie w niektórych obszarach, narządach.

Voucher na masaż Lublin – korzyści z zabiegu

Voucher na masaż w Lublinie to doskonały prezent dla bliskich, przyjaciół, a nawet znajomych. Aby skorzystać z bonu, obdarowana osoba musi jedynie zgłosić chęć skorzystania z zabiegu na siedem dni przed wybraną datą. Pacjent przed rozpoczęciem sesji zajmuje wygodną pozycję. Podczas zabiegu wyklucza się silny nacisk na mięśnie, zbyt aktywne działania. Klient nie powinien odczuwać bólu i dyskomfortu. Główną zasadą tego zabiegu, jest poruszanie się w kierunku węzłów chłonnych, a nie od nich, dzięki temu przyśpiesza się krążenie krwi.

Zabieg zaczyna się od lekkich ruchów głaskania, których intensywność stopniowo rośnie. Ten etap ma na celu wyeliminowanie napięcia mięśniowego i przygotowanie ciała. Główna część zabiegu obejmuje bardziej intensywne, zróżnicowane ruchy. Specjalista indywidualnie dobiera siłę nacisku, biorąc pod uwagę cechy zdrowia, życzenia klienta. Uciski pojawiają się na przemian bez nagłych przejść, płynnie zastępując się nawzajem. Na koniec specjalista stopniowo tłumi intensywność ekspozycji, przyczyniając się do wygodnego wyjścia pacjenta z sesji.

Taka technika masowania jest od dawna stosowana w celu uspokojenia, osiągnięcia harmonii ciała i duszy. To nie tyle zabieg medyczny, ile relaks i przyjemność. Pomaga pozbyć się stresu, napięcia nerwowego, migreny. Łagodzi obrzęk, ból w różnych częściach kręgosłupa i mięśni, a także przywraca krążenie krwi i metabolizm do normy, usuwa zmęczenie i ciężkość kończyn oraz uzupełnia niedobory energii. Tak, więc Lublin zaprasza na zabieg aromaterapeutyczny!

Voucher można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:01

Fajny zabieg, do tego aromaterapia i muzyka dały super nastrój.


 

Ładowanie danych ...