Voucher na masaż Łódź

199.00
Kod produktu: PM0797
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody, ul. Sienkiewicza 82/84
Ważność:
365 dni.

Voucher na masaż Łódź - bon podarunkowy dostępny od zaraz

Voucher na masaż w Łodzi, to idealna okazja, aby w krótkim czasie zredukować stres i zmęczenie. Za pomocą tego zabiegu możesz zharmonizować pracę całego organizmu: rozwiązać niektóre problemy naczyniowe, pomóc w bólach stawów i mięśni, wyeliminować lęk i uporządkować emocje, złagodzić bezsenność.

Bon na masaż w Łodzi to możliwość skorzystania z zabiegu, który poprawia krążenie krwi i przepływ limfy. Styl życia współczesnego człowieka staje się coraz mniej mobilny. Przez długi czas jesteśmy w niewygodnej pozycji, co oznacza, że nasze mięśnie otrzymują mniej krwi, tlenu i przydatnych składników odżywczych w ciągu dnia. Niebezpieczeństwo siedzącego trybu życia zostało wielokrotnie udowodnione. Istnieje nawet wiele badań w dziedzinie onkologii, których wynik jest przerażający. Regularne zabiegi tego typu mogą zapobiec poważnym konsekwencjom i poprawić ogólny stan zdrowia. Taki zabieg pozwala również ciału skuteczniej usuwać toksyny.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wielu klientów uważa masaż za luksus? To dlatego, że ten zabieg sprawia, że człowiek czuje się lekko, świeżo i niesamowicie. Wynika to nie tylko z rozluźnienia niektórych mięśni lub eliminacji bólu, ale także ze zmian hormonalnych.

Zadbaj o swoje zdrowie - Voucher na masaż Łódź

Voucher na masaż w Łodzi to okazja, z której może skorzystać każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Udowodniono, że po zabiegu we krwi danej osoby ilość endorfin, związków chemicznych polipeptydu, wzrasta zgodnie ze sposobem działania podobnym do opiatów. Zabiegi powodują efekt zmniejszania bólu i pozytywnie wpływają na stan emocjonalny. Uwalnia się również serotonina. Interakcja kilku neuroprzekaźników (w tym serotoniny i endorfin) prowadzi do poprawy stanu emocjonalnego. Uwalnianie serotoniny (często nazywanej „hormonem dobrego nastroju” i „hormonem szczęścia”) przyczynia się do stabilności emocjonalnej i poprawy nastroju. Serotonina stymuluje również aktywność motoryczną i umysłową osoby, pomaga ustalić biorytmy. Po zabiegu nastąpi również spadek poziomu hormonów stresu: adrenaliny, kortyzolu i noradrenaliny. W ten sposób rozluźniając mięśnie, promujemy stabilność emocjonalną i poprawiamy nastrój.

Dobry wypoczynek i doskonała jakość snu jest kluczem do normalnego funkcjonowania organizmu podczas czuwania. Słaby sen jest związany z szeregiem przewlekłych chorób i schorzeń, takich jak cukrzyca, choroby sercowo-naczyniowe, otyłość i depresja. Przy każdej z tych chorób masaż może nam wydatnie pomóc. Także napięcie mięśni i stres zakłócają zdrowy sen. Jakość snu zależy od tego, w jakim stopniu uda nam się zrelaksować, a ten stan zapewni nam właśnie zabieg tego typu. Łódź zaprasza na wypoczynek, nie zapomnij wziąć swój bon prezentowy!

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 17:59

Super sprawa na pewno wrócę :)


 

Ładowanie danych ...