Voucher na masaż Koszalin

199.00
Kod produktu: PM0794
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 50 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
ul. Wyki 1
Ważność:
365 dni.

Voucher na masaż Koszalin

To doskonały pomysł na prezent dla kobiety (i nie tylko), która jest zapracowana i potrzebuje możliwości oderwania się nieco od trudnej codzienności. To świetny pomysł na to, by kobieta się nieco odprężyła, mogła skutecznie walczyć z bólami pleców, barków czy bólami głowy, które niestety sa problemem wielu osób. 

Masaż aromaterapeutyczny Koszalin – pomysł na relaks 

Jeśli kobieta potrzebuje nieco oddechu od codzienności to niewątpliwie Masaż aromaterapeutyczny w Koszalinie będzie dla niej świetnym rozwiązaniem. Tego typu masaż to prawdziwy rytuał, który będzie dawał ukojenie dla ciala i duszy. Realizowany jest na ciepłym olejku z eterycznymi olejkami, które przed zabiegiem będą dobierane pod katem oczekiwań osoby, która będzie z takiego masażu korzystała. Tym samym faktycznie masaż aromaterapeutyczny w Koszalnie będzie szansą na to, by osoba korzystająca z takiego zabiegu faktycznie otrzymała takie warunki, w których doskonale się zrelaksuje i będzie mogła uzyskać rozluźnienie oraz wyciszenie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 09.09.2021, 12:37

Super relaks. Na pewno wrócę!


 

Ładowanie danych ...