Voucher na masaż Bydgoszcz

199.00
Kod produktu: PM0790
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Bajeczny SPA & Salon, ul. Pomorska 35
Ważność:
365 dni.

Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie - Voucher na masaż Bydgoszcz

Voucher na masaż w Bydgoszczy to nasza propozycja dla wszystkich, którzy chcą sprawić sobie lub bliskiej osobie naprawdę wyjątkowy prezent. Masz dość robienia oklepanych prezentów, które nie wzbudzają już radości w osobie obdarowanej? Chcesz podarować coś, co naprawdę jest wyjątkowe?

Voucher na masaż w Bydgoszczy to doskonałe rozwiązanie. Każdy, kto zdecyduje się na sprawienie takiej przyjemności bliskiej sobie osobie może być pewny, że trafi ona w ręce prawdziwego profesjonalisty. Nasi masażyści posiadają ogromne doświadczenie praktyczne i rozległą wiedzę. W efekcie masaż jest nie tylko przyjemny, ale także w pełni bezpieczny dla osoby, która mu się poddaje. Wszystko odbywa się w komfortowej atmosferze zapewniającej prywatność i intymność na najwyższym poziomie.

Każdy, kto zgłosi się do nas może być pewny, że w odprężeniu nie będą przeszkadzały żadne postronne osoby. Osoba obdarowana nie musi spieszyć się ze skorzystaniem z usługi. Bon ważny jest bowiem aż 365 dni, co sprawia, że każdy ma szansę znaleźć dogodny dla siebie termin. W grę wchodzą zarówno dni powszechnie, jak i dni wolne od pracy. Osoba obdarowana indywidualnie ustala odpowiadający jej dzień, a także godzinę. Masowanie trwa sześćdziesiąt minut, co oznacza pełną godzinę relaksu i prawdziwej przyjemności. 

Voucher na masaż Bydgoszcz - o czym trzeba pamiętać?

Voucher na masaż w Bydgoszczy nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania. Jedyne o czym musi pamiętać osoba, która udaje się na masaż to skarpetki na zmianę. Nie jest wymagany szlafrok – każdy klient otrzymuje szlafrok od nas. Najrozsądniej jest założyć wygodne ubranie, które szybko i bez zbędnych problemów będzie można zdjąć. Bardzo ważne jest, aby w dniu korzystania z usługi nie znajdować się ani pod wpływem alkoholu, ani innych środków odurzających. Wszystko w trosce zarówno o naszych klientów, jak i pracowników, którzy wykonują usługę.

Z uwagi na to, że zabieg wykonywany jest w budynku nie należy obawiać się tego, że pogoda popsuje plany. Nawet wówczas, gdy pada deszcz, a temperatura powietrza daleka jest od ideału można cieszyć się z odprężenia i relaksu. Skorzystanie z naszych usług to najlepszy sposób, aby nabrać siły i energii na kolejne ciężkie dni.

Chcesz sprawić bliskiej osobie prawdziwą przyjemność? Szukasz pomysłu na ciekawy, niebanalny prezent, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych i wymagających? Zależy Ci na najwyższej jakości i dopracowaniu najmniejszych szczegółów? Nie czekaj. Najlepiej od razu zakup nasz bon na zabieg i podaruj go osobie, która naprawdę na to zasługuje. Bydgoszcz zaprasza!

Bon podarunkowy możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...