Voucher na masaż Białystok

199.00
Kod produktu: PM0789
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Salon Urody Evolution, ul. Zamenhofa 25
Ważność:
365 dni.

Pomysł na prezent czyli voucher na masaż - Białystok miejscem odprężenia 

Voucher na masaż w Białymstoku to idealny sposób na relaks, odprężenie i poprawę ogólnego samopoczucia. Po zabiegu ciało rozpoczyna serię reakcji chemicznych, w wyniku których powstają tak potrzebne nam endorfiny, jak dopamina i serotonina.

Z powodu uwolnienia endorfin pojawia się uczucie szczęścia. Znikają lęki i depresja. Wraz z uwolnieniem hormonu dopaminy zmniejsza się ból mięśni i całego ciała. Mózg się aktywuje, a ciśnienie krwi jest znormalizowane. Serotonina poprawia nastrój, dodaje siły i energii. W przeciwieństwie do technik mających na celu zmniejszenie masy ciała lub aktywację mięśni, podczas tego zabiegu stosuje się płynne ruchy w celu rozgrzania mięśni i zmniejszenia napięcia. Zabieg może być wykonywany jako ogólny masaż ciała lub jako efekt jednej ze stref (na przykład strefy kołnierza, pleców, nóg itp.).

Voucher na masaż w Białymstoku to oferta dla wszystkich grup wiekowych, kobiet i mężczyzn. Pomaga pozbyć się bezsenności, lęku, depresji. Ma korzystny wpływ na skórę, mięśnie, narządy wewnętrzne i wzmacnia układ odpornościowy.

Voucher na masaż Białystok – odprężenie i zdrowie

Voucher na masaż w Białymstoku można wykorzystać w dowolnym dla siebie czasie. Po zabiegu poczujesz przypływ siły, zwiększy się twoja zdolność do pracy, a także wróci dobry nastrój. Kojący zabieg ma również pozytywny wpływ na kondycję skóry i mięśni. Skóra zostaje wygładzona, przywrócone zostaje krążenie krwi. Znika napięcie mięśni. Jeśli odczuwasz ból pleców lub szyi – to ten zabieg jest właśnie dla ciebie. Szczególnie wskazany jest dla tych osób, które cierpią na syndrom chronicznego zmęczenia, braku snu, bezsenności. Doświadczają często przeziębienia. Zdiagnozowano u nich nerwicę lub depresyjny stan emocjonalny, a także dla osób, które żyją w napięciu, stresie, czują się przepracowane lub prowadzą siedzący tryb życia.

Aby zapewnić komfortowy relaks podczas zabiegu, w pomieszczeniu utrzymywana jest temperatura + 21-22 ° C, a światło jest przyciemnione. Masowane są głównie plecy. Podczas zabiegu osoba nie odczuwa dyskomfortu ani bólu. Jeśli ból pojawia się przy lekkim nacisku, specjalista przestaje pracować na tym obszarze, dopóki przyczyna nie zostanie wyjaśniona. W takich przypadkach może być wymagany zabieg odnowy tej części ciała. Przed zabiegiem masażysta wskaże pełną listę przeciwwskazań. Zabieg każdorazowo wymaga indywidualnego podejścia. Pracownicy wybiorą optymalną metodę ekspozycji i sesji, w zależności od stanu fizycznego / emocjonalnego i życzeń klienta.

Bon można zrealizować w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:01

Było ekstra! :)


 

Ładowanie danych ...