Szklanka do piwa z grawerem

59.90
Kod produktu: SZK001
Przód
3

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Szklanka do piwa z grawerem może zostać wręczona każdemu wielbicielowi tego znanego trunku. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jak ważne jest naczynie z którego pijemy piwo. Temperatura wpływa w różny sposób na składniki smakowe tego napoju - charakter słodu słabnie, gdy jest chłodniejszy, ale nie ma żadnego wpływu na chmiel. To dlatego tak lubimy, gdy złocisty napój jest nam podawany w formie chłodnej. Szklanka dłużej utrzyma twoje piwo w pierwotnej, chłodnej temperaturze.

Gwarantuje też lepszy smak napoju. Piwo to napój gazowany, który uwalnia dwutlenek węgla. Kiedy pijesz bezpośrednio z butelki lub puszki, cały ten gaz trafia bezpośrednio do organizmu. Jeśli wlejesz piwo do szklanki do złocistego trunku, uwolnisz część tego gazu, dzięki czemu nie trafi on do żołądka. Ostatecznie picie z kufla sprawia, że do naszych kubeczków smakowych i zapachowych dociera cała esencja napoju.

Szklanka do piwa z grawerem – wyjątkowy prezent

Szklanka do piwa z grawerem może być dodatkowo zadedykowana. Na jej powierzchni można umieścić dowolny napis, sentencję, motto, a nawet imię obdarowanej osoby. Taka dedykacja sprawia, że prezent staję się bardziej osobisty. Grawer jest wykonywany metodą laserową. To gwarancja, że treść nim naniesiona nie tylko będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne czy obtarcia, ale też doskonale zniesie działanie promieni słonecznych, nagłe zmiany temperatury, a nawet intensywne zmywanie.

Laser nanosi dedykację na tyle mocno, że ten przez wiele lat zachowuje swoje pierwotne, fabryczne właściwości. Sprawia, że nawet po upływie czasu i intensywnym użytkowaniu, ten będzie wyglądał jak nowy. Ma on też tę zaletę, że jest wykonywany punktowo. Oznacza to, że „działaniu” poddawana jest jedynie wybrana część powierzchni. Jakość nanoszonej treści zwiększa fakt, że do produkcji użyto szkła wysokiej jakości. Przy odpowiedniej pielęgnacji i zachowaniu bezpieczeństwa przy obchodzeniu się z nią, będzie towarzyszyć obdarowanej osobie przez wiele długich lat.

Szklanka do piwa grawer

Informacje:

  • wysokość: 19 cm
  • średnica: 7 cm
  • pojemność: 500 ml
  • gładkie i przejrzyste szkło
  • wzmacniany rant i stabilny spód
  • kolor: transparentny
  • metoda wykonania graweru: laser
  • kraj produkcji: Polska (w 100%)

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 15.11.2021, 22:09

Polski produkt i tanio… to cenię!


, 27.08.2021, 08:11

Bardzo dobra jakościowo grawerowana szklanka do piwa. Zarówno pod względem szkła jak i wykonania grawerunku. Szukałam takiej dla brata i to był dobry wybór. Warto i polecam.


, 24.05.2021, 08:08

Grawer pierwsza klasa!


, 20.12.2020, 12:09

Warto kupić dobry produkt wszystko ok


 
Ten produkt świetnie pasuje jako: Prezent dla przyjaciela Prezent dla mężczyzny Prezent dla faceta
 

Ładowanie danych ...