Stunt Jump Warszawa

119.00
Kod produktu: PM0979
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Każda osoba realizacją voucher może zaprosić na miejsce skoku osoby towarzyszące.
Pogoda:
Niekiedy trudne warunki pogodowe mogą sprawić, że realizacja vouchera nie będzie możliwa. W takich przypadkach istnieje możliwość zarezerwowania innego terminu.
Obowiązujący strój:
Należy pamiętać, aby podczas skoku, mieć na sobie swobodne, niekrępujące ruchów ubrania.
Informacje dodatkowe:
Realizacja vouchera w weekendy między 11:00 a 17:00. Pozostałe dni i godziny w trakcie rezerwacji. Skoki odbywają się z 8 metrów na podszukę kaskaderską. Voucher obejmuje 3 skoki.
Wymagania:
Kontuzje i wszelkie urazy układu mięśniowo – kostnego są przeciwwskazaniem do wykonania skoku. Przeszkodą jest też ciążą oraz problemy z oddychaniem lub krążeniem. Prezent może być zrealizowany dla osób od 7 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z opiekunem prawnym / rodzicem.
Lokalizacja:
2wieże, ul. Kupiecka 10
Ważność:
365 dni.

Stunt Jump w Warszawie to propozycja dla tych wszystkich, którzy szczególnie cenią sobie skoki adrenaliny i niecodzienne emocje. Ekstremalne przeżycie, jakim jest Stunt Jump, zapewnia voucher oferowany przez nasz sklep internetowy. Wydarzenie odbywa się w Centrum Sportów 2 wieże w stolicy. W wydarzeniu mogą uczestniczyć nawet dzieci, które ukończyły siódmy rok życia. Warunkiem jest obecność prawnych opiekunów w trakcie skoku.

Ten voucher to doskonały prezent dla amatorów spędzania wolnego czasu w nietypowy sposób oraz miłośników ekstremalnych przeżyć i nieustannego sprawdzania swoich umiejętności i wytyczania sobie nowych granic. To także swoisty kompromis dla tych, którzy na przykład obawiają się skoczyć w inny sposób, a jednocześnie chcieliby dowiedzieć się jakie uczucia towarzyszą swobodnemu spadaniu. Całe wydarzenie trwa trzydzieści minut.

Stunt Jump Warszawa – bezpieczeństwo i emocje

Stunt Jump w Warszawie to skok całkowicie bezpieczny. Zanim uczestnik skoczy uzyska wszelką pomoc od wykwalifikowanego instruktora, który zapozna go z zasadami, jakie obowiązują podczas atrakcji i regulaminem wydarzenia. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy zakupić odpowiedni voucher w naszym sklepie internetowym. Voucher można zrealizować w dowolnym, wybranym przez siebie czasie. Jest to o tyle wygodne, że bon zachowuje ważność przez pięćset dni. Nie musisz zatem się spieszyć. Możesz zakupić voucher dla siebie i wykorzystać go jako element swoich urodzin, czy też kupić z myślą o prezencie urodzinowym dla wybranej przez siebie osoby. To wydarzenie idealnie nadaję się na przykład jako prezent na osiemnaste urodziny, zwłaszcza że w skoku mogą nam towarzyszyć bliskie nam osoby – rodzina, przyjaciele, dziewczyna lub koledzy. Choć nie mogą one skakać razem z nami, to mogliby nagrać lub sfotografować całość wydarzenia. Dzięki temu będziesz miał pamiątkę na całe życie. To zapewni Stunt Jump. Warszawa zaprasza!

Skok można wykonać w weekend w godzinach od 11.00 do 17.00 lub w dni powszednie. Wcześniej należy jedynie zarezerwować dzień i godzinę skoku. Trudne warunki pogodowe, takie jak porywisty wiatr lub padający dzień mogą sprawić, że wydarzenie nie będzie mógło się odbyć. W takim przypadku zawsze istnieje możliwość zarezerwowania innego terminu. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Powinien być ubrany w odzież, która nie będzie krępowała mu ruchu podczas skakania. Wydarzenie nie jest dostępne dla osób z urazami oraz kontuzjami. Skok nie może być też wykonany przez kobiety w ciąży oraz przez osoby, które mają problemy z oddychaniem lub choroby układu krążenia.

Voucher można wykorzystać w innych dostępnych miejscach tej kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 04.08.2021, 14:10

Ten skok z wysokości w Warszawie na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci! Coś niesamowitego... Polecam wszystkim odważnym!


 

Ładowanie danych ...