Strzelnica Trójmiasto prezent

199.00
Kod produktu: PM0730
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje 35 strzałów z broni.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy oraz dokument tożsamości. Rezerwacja możliwa minimum z 7 dniowym wyprzedzeniem
Lokalizacja:
Gdańskie Centrum Strzeleckie, ul. Jaśkowa Dolina 114, Gdańsk
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Do strzelania na strzelnicy w Trójmieście zachęcamy wszystkich, którzy lubią spędzać czas aktywnie i na świeżym powietrzu. To idealny prezent dla tych osób, które nie miały jeszcze kontaktu z bronią lub wręcz przeciwnie, chcą zwiększyć swoje umiejętności w tym zakresie. Strzelanie w Trójmieście na strzelnicy trwa około 45 minut.

Strzelanie na strzelnicy Trójmiasto – dla niedoświadczonych i wielbicieli broni

Aby uczestniczyć w strzelaniu na strzelnicy w Trójmieście, dana osoba musi mieć ukończone osiemnaście lat lub mieć ze sobą zgodę opiekunów. Same zajęcia odbywają się pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zabawy, a także możliwość nabycia unikalnych umiejętności i wiedzy. Całość podzielona jest na dwie części – merytoryczną, w której trakcie uczestnik zostanie zapoznany z działaniem broni oraz praktyczną gdzie następuje strzelanie do celu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...