Strzelnica Tarnowskie Góry prezent

199.00
Kod produktu: PM0977
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje wynajęcie toru, tarcze oraz 20 strzałów, a korzystać z niej można cały rok.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy. Atrakcja dostępna od 16 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub być w ich obecności.
Lokalizacja:
Strzelnica CS24, Obwodnica 8
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelnica Tarnowskie Góry - sportowy upominek

Strzelnica w Tarnowskich Górach to sportowy prezent dla tych wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się posługiwać bronią. Nauka strzelania jest prosta, ale najlepiej zacząć od zrozumienia podstawowych zasad bezpieczeństwa i obsługi broni. Niezależnie od tego, czy ktoś nigdy nie uczył się prawidłowo strzelać, czy też nie ma doświadczenia w posługiwaniu się określonym rodzajem broni, musi opanować zasady bezpiecznego obchodzenia się z bronią.

Nauka prawidłowego posługiwania się bronią jest bardzo satysfakcjonująca i przy odpowiedniej dyscyplinie praktycznie każdy może nauczyć się strzelać z niej dokładnie i bezpiecznie. Właściwe i dokładne strzelanie z pistoletu pomaga również budować pewność siebie. Nauczenie się, jak prawidłowo strzelać z pistoletu może być niezwykle pozytywnym doświadczeniem z tych i wielu innych powodów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem – miło spędzisz wolny czas, doskonaląc swój umiejętności. Strzelnica sportowa - Tarnowskie Góry to prezent dla każdej osoby, która ukończyła osiemnaście lat. Osoby powyżej szesnastego roku życia, także mogą skorzystać z oferowanego przez nas vouchera, ale muszą mieć ze sobą pisemną zgodę od opiekuna.

Całość wydarzenia jest podzielona na część teoretyczną i praktyczną. Jeśli rozpoczniesz naukę prawidłowego posługiwania się bronią pod okiem doświadczonego instruktora, to masz mniejsze szanse na wykształcenie złych nawyków, których trudno się potem pozbyć, a które wręcz mogą kosztować życie w nagłych wypadkach.

Strzelnica Tarnowskie Góry - prezent na każdą okazję

Strzelnica w Tarnowskich Górach to prezent na każdą okazję. Voucher możemy wykorzystać osobiście, ale możemy też obdarować nim naszego syna lub przyjaciela, który właśnie skończył osiemnaście lat. To idealny sposób na spędzenie urodzin czy wakacyjną rozrywkę. Strzelanie na strzelnicy w Tarnowskich Górach to prezent też dla tych, którzy chcieliby sprawdzić, czy strzelanie jest hobby rzeczywiście dla nich. Kupienie pistoletu i uczenie się jego obsługi na własną rękę jest nie tylko kosztowne, ale też zajmuje bardzo dużo czasu.

Być może zastanawiasz się, czy korzystanie z broni jest rzeczywiście aktywnością, która przypadnie ci do gustu? Wtedy zakup vouchera jest najprostszym, najszybszym i najtańszym rozwiązaniem. Wystarczy, że zakupisz w naszym sklepie internetowym odpowiedni bon i z 7 dniowym wyprzedzeniem zarezerwujesz dla siebie czas na strzelnicy. Sam voucher został tak zaprojektowany, abyś mógł to zrobić w dowolnym, dostosowanym do twoich potrzeb terminie. Voucher jest bowiem ważny aż przez 365 dni. Nie musisz zastanawiać się, jak wygospodarujesz czas na skorzystanie z bonu. Wystarczy, że go zakupisz i skorzystasz z niego w odpowiednim momencie. Musisz jedynie pamiętać, żeby na miejsce zabrać ze sobą voucher i, że w wydarzeniu nie mogą brać udziału osoby, które są pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek innych środków odurzających.

Wydarzenie zostało jak wspomnieliśmy, podzielone na dwie części. Instruktor na początku nauczy cię jak prawidłowo posługiwać się bronią, a następnie będzie mógł oddać aż dwadzieścia strzałów. To wystarczająca ilość, aby samodzielnie się przekonać czy czerpiesz radość z posługiwania się bronią. Nie musisz się też obawiać, że deszcz czy inne niesprzyjające warunki atmosferyczne, wydarzenie odbywa się pod dachem, więc nic nie przeszkodzi ci w realizacji vouchera. Przez cały przebieg wydarzenia, może ci towarzyszyć najbliższa osoba, rodzic czy ukochana. Zarejestruje ona za pomocą telefonu przebieg całego wydarzenia. Tarnowskie Góry zapraszają na wystrzałową atrakcję!

Bon poradunkowy możesz wykorzystać w innych miastach dostępnych w sklepie dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...