Strzelnica Szczecin prezent

199.00
Kod produktu: PM0728
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Na miejscu odbywania się atrakcji można dokupić dodatkową amunicję.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
Strzelnica Szczecin, ul. Czarnieckiego 8
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Wybierz strzelanie na strzelnicy! Szczecin jest pełen wystrzałowych atrakcji!
 
Marzy Ci się przygoda pełna adrenaliny? Mamy coś, co pomoże Ci oderwać się od monotonnej codzienności. Przygotowaliśmy wystrzałową atrakcję. Zmierzysz się z bronią, którą znasz z największych kinowych hitów i najpopularniejszych gier komputerowych. Zainteresowany? Najwyższa pora spróbować czegoś super, bo właśnie takie jest strzelanie na strzelnicy! Szczecin zgromadził wyjątkowo pokaźny arsenał. Tutejsze obiekty sportowe po prostu zachwycają stanem swoich magazynów.
 
O bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany instruktor. Ty natomiast przed startem przejdziesz krótkie szkolenie. Jest ono niezbędne, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że nie wymagamy od Ciebie pozwolenia na broń. W warunkach sportowych jest ono zbędne, co nie zmienia faktu, że drobne wprowadzenie znacznie usprawni pozostałą część atrakcji. Czy oznacza to, że instruktor będzie Cię we wszystkim wyręczał? Bez obaw, po wspomnianym wprowadzeniu już nikt Ci nie przeszkodzi. Tylko Ty, broń i tarcza – tutaj z pewnością sprawdzisz swoje umiejętności!
 
Z czego przyjdzie Ci strzelać? Asortyment jest naprawdę pokaźny. Zaczniesz od lekkich, klasycznych pistoletów. Wraz z każdym kolejnym krokiem będziesz przechodził na coraz mocniejszą broń, by w końcu spróbować się z najbardziej kultowymi karabinami, które znasz z filmów akcji. Kontakt z taką bronią pozostawia ogromne wrażenie. Tego po prostu trzeba spróbować!
 

Strzelnica, Szczecin, prezent i emocje, czyli co się składa na udaną niespodziankę

Taki wypad może być fenomenalnym przeżyciem nie tylko dla Ciebie. Nasze strzelnice odwiedziło już wiele osób. Sprawdzili się tutaj mężczyźni, świetnie się bawiły kobiety i dzieci. To miejsce dla każdego. Dlatego też taki wypad zawsze będzie świetnym prezentem. W końcu nikt się tego nie spodziewa, a zaskoczenie to klucz do udanej niespodzianki. To jak, gotowy na coś zupełnie nowego?
 
Przygotowaliśmy wiele niezapomnianych atrakcji, a dzisiaj proponujemy Ci najbardziej wystrzałowy pomysł. Strzelnica, Szczecin, prezent – nie masz pojęcia, jak bardzo udaną całość to tworzy! Najważniejszy jest pierwszy krok, później już wszystko idzie jak po maśle. Tutaj opiszemy Ci, co zrobić, by zorganizować udaną niespodziankę, bez wychodzenia z domu:
 
1. Wybierz lokalizację i atrakcję.
2. Zapłać wygodnie online.
3. Odbierz voucher.
4. Podaruj go komuś szczególnemu!
 
Tworzenie wyjątkowych prezentów jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by zorganizować komuś przygodę życia. Dzień pełen adrenaliny, głośnych wystrzałów i podziurawionych tarcz z pewnością zapisze się w pamięci na długie lata!
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...