Strzelnica Świdnik prezent

199.00
Kod produktu: PM0729
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Na miejscu odbywania się atrakcji można dokupić dodatkową amunicję.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
al. Lotników Polskich 9
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy w Świdniku to propozycja nietypowego prezentu, w ramach którego każdy będzie mógł sprawdzić swoje zdolności do posługiwania się bronią. Prezent będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które są miłośnikami broni, interesują się militariami czy chcą aktywnie spędzać czas. Jeśli szukacie atrakcyjnego prezentu to na pewno będzie świetny wybór. 

Strzelanie na strzelnicy Świdnik – voucher na prezent

Oczywiście strzelanie na strzelnicy w Świdniku będzie to zajęcie realizowane pod okiem doświadczonego instruktora, który przeprowadzi naukę z praktycznego strzelania i posługiwania się bronią palną. Dzięki temu z prezentu może korzystać również taka osoba, która nigdy nie miała do czynienia z bronią i będą to jej pierwsze próby korzystania z niej. Nauka pod okiem instruktora sprawi, że strzelanie na strzelnicy będzie bezpieczne, prezent będzie można wykorzystać w warunkach, w których nie wydarzy się nic złego i będzie można czerpać przyjemność z możliwości nauki strzelania.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 10.05.2020, 11:23

Fajna przygoda. Nie myślałem, że będzie tyle emocji :)


 

Ładowanie danych ...