Strzelnica Rzeszów prezent

199.00
Kod produktu: PM0727
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje wynajęcie toru, tarcze oraz 25 strzałów.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna lub być w jego obecności.
Lokalizacja:
Strzelnica Głogów Małopolski (10 km pod Rzeszowem)
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Voucher na strzelanie na strzelnicy w Rzeszowie spodoba się miłośnikom militariów, a także każdemu, kto lubi w życiu próbować nowych rzeczy. Jest to bardzo oryginalny pomysł na prezent dla osób w każdym wieku, które kochają aktywny tryb życia i smak adrenaliny.

Strzelanie na strzelnicy Rzeszów – na czym polega atrakcja?

Wybierając ten rodzaj prezentu, podarujesz bliskiej osobie profesjonalną naukę strzelania na strzelnicy w Rzeszowie. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej – w pierwszej kolejności uczestnik poznaje budowę oraz sposób działania broni, a także zasady bezpieczeństwa. Następnie uczy się prawidłowej postawy, ładowania magazynka, przeładowywania broni i wreszcie celnego oddawania strzałów do tarczy. Atrakcja przeznaczona jest dla wszystkich osób dorosłych, a także młodszych uczestników posiadających zgodę rodziców. Voucher kupisz w prosty sposób przez Internet, a obdarowana osoba będzie miała na jego wykorzystanie aż 365 dni od dnia zakupu we wskazanej przez Ciebie lokalizacji z naszej oferty.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 09.09.2021, 12:36

Zdecydowanie polecam!


 

Ładowanie danych ...