Strzelnica prezent Wrocław

199.00
Kod produktu: PM0732
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje wynajęcie toru, tarcze oraz 20 strzałów, a korzystać z niej można cały rok.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy. Atrakcja dostępna od 16 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub być w ich obecności.
Lokalizacja:
ul. Sztabowa 32
Ważność:
500 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu na strzelnicy konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem w atrakcji należy zapoznać się z regulaminem strzelnicy. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Na strzelnicę nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy? Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo osób przebywających na strzelnicy jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora. Ochrona słuchu, Hałas na strzelnicy może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Postępowanie wobec osób zagrażających bezpieczeństwu. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania za strzelnicy, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej. Jeśli instruktor stwierdzi nietrzeźwość uczestnika atrakcji lub będzie podejrzewał u niego stan odurzenia, natychmiast usunie taką osobę z terenu strzelnicy.

 

Nauka strzelania na strzelnicy we Wrocławiu może być bardzo interesująca – przede wszystkim dla miłośników broni i militariów, ale również dla każdej osoby która lubi uczyć się czegoś nowego. Indywidualne zajęcia praktyczne mogą być prowadzone w różnych miastach w Polsce, więc każdy może zrobić prezent znajomej osobie i zaoferować jej taki trwający w zależności od lokalizacji około 45 minut kurs z praktyką. 

Strzelnica prezent Wrocław – jak się przygotować?

Strzelanie w prezencie na strzelnicy we Wrocławiu może być realizowane w każdą pogodę bo strzelnica jest zamknięta. Osoba obdarowana powinna dopasować strój do pogody i założyć na siebie coś wygodnego. Prezent przeznaczony jest dla każdego, kto skończył 18 lat – młodsze osoby muszą przynieść ze sobą zgodę opiekuna. Realizacja prezentu możliwa jest po okazaniu vouchera, więc trzeba go ze sobą przynieść. Za bezpieczeństwo odpowiada instruktor prowadzący zajęcia, jednak każdy uczestnik musi zachowywać się odpowiednio rozsądnie i wykonywać polecenia prowadzącego.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 20.11.2021, 13:49

Voucher kupiłam mężowi. Strzelnica we Wrocławiu bardzo mu się spodobała. Po wszystkim cieszył się jak małe dziecko ;)


, 06.05.2021, 10:54

Polecam fajna sprawa


 

Ładowanie danych ...