Strzelnica prezent Warszawa

199.00
Kod produktu: PM0731
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Na miejscu odbywania się atrakcji można dokupić dodatkową amunicję.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
ul. Krakowiaków 80A
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy – Warszawa imponuje asortymentem
 
Myśląc o wyjątkowej atrakcji, która będzie na tyle wystrzałowa, żeby przełamać codzienną nudę, nie można zapominać o takiej przygodzie, jak strzelanie na strzelnicy. Warszawa może pochwalić się obiektami, które są fenomenalnie zaopatrzone. Znajdziecie tutaj broń, którą doskonale znacie z kasowych hitów kina akcji czy gier komputerowych, ale nie zabraknie też takich, które rozbudzą wyobraźnię pasjonatów historii. Wniosek? Powinien spróbować każdy!
 
Atrakcja będzie przebiegała pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Ty natomiast przejdziesz krótkie, ale treściwe szkolenie, które pozwoli zrozumieć, jak zachowywać się na strzelnicy i jak obchodzić się z bronią. Nie wymagamy od Ciebie zezwolenia – w warunkach sportowych jest ono zbędne. Dlatego też krótkie wprowadzenie jest koniecznością. Czy oznacza to, że cały czas będziesz prowadzony za rękę przez naszego instruktora? Absolutnie nie! Kiedy już się rozkręcisz, zapomnisz o dodatkowej osobie. U nas możesz mieć pewność, że rzetelnie sprawdzisz swoje zdolności!
 
Z czego będziesz strzelał? Przygotowaliśmy naprawdę pokaźny asortyment, ale żeby to miało ręce i nogi, wszystko starannie uporządkowaliśmy. Zaczniesz od lekkich pistoletów 5,6 mm, by sięgać po coraz to mocniejsze warianty. Mowa tutaj o rewolwerach, strzelbach i karabinach maszynowych. Przygotuj się na solidną porcję adrenaliny. Przygoda życia czeka!
 

Strzelnica, Warszawa, prezent – sprawdź, jak to się łączy!

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent? Sprawienie komuś radości wcale nie jest takie trudne! Nie musisz kombinować, wysilać się czy wydawać fortunę. Liczy się kreatywność, a my przygotowaliśmy dla Ciebie kilka naprawdę świetnych pomysłów. Dlatego też wystarczy, że Ty:
 
1. Wejdziesz na naszą stronę i przejrzysz ofertę.
2. Wybierzesz odpowiednią lokalizację i wyznaczysz termin.
3. Zapłacisz wygodnie online i odbierzesz swój voucher.
 
To zajmie Ci najwyżej kilka minut, a efekt zawsze jest pozytywny. W końcu kto spodziewa się prezentu w postaci vouchera na strzelnicę? Dzisiejsze prezenty już dawno przestały zaskakiwać. Stały się monotonne, nudne. Pora to zmienić, a kto może w tym pomóc lepiej niż prawdziwi specjaliści – jakby nie patrzeć, to na prezentach, niespodziankach i fenomenalnych przeżyciach znamy się jak nikt! Dlatego też to, co Ci oferujemy, jest gwarancją sukcesu.
 
Zawsze możesz także zdecydować się na wizytę dla dwojga. Wspólny wypad w takie miejsce potrafi przynieść masę pozytywnych emocji, wrażeń i wspomnień. Zwłaszcza osoby, które do tej pory nie miały okazji odwiedzić takiego miejsca lub po prostu za nim nie przepadały, po oddaniu pierwszych strzałów, zaczynają się wciągać w ten sport. Strzelnica, Warszawa, prezent – to naprawdę do siebie pasuje! Wystarczy jedynie skusić się na coś wyjątkowego!
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 15.07.2020, 18:46

Super sprawa, naprawdę polecam :)


 

Ładowanie danych ...