Strzelnica Opole prezent

199.00
Kod produktu: PM0976
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje wynajęcie toru, tarcze oraz 20 strzałów, a korzystać z niej można cały rok.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy. Atrakcja dostępna od 16 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub być w ich obecności.
Lokalizacja:
ul. Opolska 15, Chrząstowice (14 km od centrum Opola)
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelnica Opole - prezent dla fanów mocnych wrażeń

Strzelnica w Opolu to prezent dla każdego pasjonata broni oraz osoby, która pragnie się nauczyć nią posługiwać. Strzelanie na strzelnicy może być zresztą świetną przygodą dla każdego – jest to coś ciekawego, oryginalnego, więc będzie fantastycznym wydarzeniem. Kto nie znosi rutyny i co jakiś czas szuka nowych wrażeń, będzie na pewno zadowolony z możliwości uczestnictwa w takiej atrakcji.

Voucher prezentowy może zostać zrealizowany bez względu na warunki pogodowe – miejsce atrakcji jest bowiem kryte, więc pogoda nie ma wpływu na wykonywanie strzałów. W dodatku osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca – co sprawia, że prezent staje się jeszcze lepszą przygodą! Będzie można pochwalić się swoimi umiejętnościami, próbami, albo po prostu poczuć się raźniej, że ma się towarzystwo – wspierające, zagrzewające do działania i oklaskujące! Taki prezent na pewno zapadnie osobie obdarowanej w pamięci, a być może stanie się początkiem nowej pasji?

Wystrzałowy upominek - strzelnica Opole voucher

Realizowany na strzelnicy w Opolu voucher wiąże się z wynajęciem toru, tarcz, a także możliwością oddania 20 strzałów. Z tego miejsca można korzystać przez cały rok, a sam voucher ważny jest przez 365 dni, więc na pewno osoba obdarowana znajdzie dla siebie dogodną chwilę by skorzystać z prezentu w wolnym czasie. Żeby móc zrealizować voucher, każdy obdarowany musi go zabrać ze sobą oraz okazać przy wejściu - nie można więc o nim zapomnieć. Na salę nie będą wpuszczane osoby pozostające pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Atrakcja jest też dostępna dla osób, które ukończyły już 16 rok życia, przy czym osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę pisemną od opiekuna, albo też opiekun musi im towarzyszyć, żeby voucher mógł zostać zrealizowany.

Uczestnik powinien przybyć na miejsce w wygodnym stroju, który nie będzie krępował jego ruchów. Trzeba też pamiętać o przestrzeganiu obowiązującego w miejscu atrakcji regulaminu. Za bezpieczeństwo odpowiedzialny jest instruktor prowadzący atrakcję, przy czym broń palna zawsze stanowi zagrożenie, więc osoba obdarowana zobowiązana jest do bezwzględnego przestrzegania jego poleceń. W czasie trwania atrakcji uczestnik musi również korzystać nieprzerwanie ze specjalnych, jednorazowych stoperów lub nauszników, zabezpieczających uszy i chroniących przed utratą słuchu. Nieprzestrzeganie zasad, lekceważące podejście i brak wykonywania poleceń instruktora będzie skutkować przerwaniem atrakcji.

Strzelnica opolskie - Opolszczyzna zaprasza

Strzelnica w opolskim będzie z pewnością fantastyczną przygodą dla każdej osoby, która lubi mocne wrażenia i skoki adrenaliny. Z drugiej strony wszyscy będą się dobrze bawić i mogą nauczyć się czegoś nowego. Jest to zatem odpowiedni prezent dla osoby odpowiedzialnej, która zadba o bezpieczeństwo swoje i innych, ale jednocześnie która lubi nowe sytuacje i będzie zadowolona z możliwości przeżycia kolejnej przygody. Voucher na strzelnicę w Opolskim będzie idealnym podarunkiem tak dla kobiet, jak i mężczyzn - osób w każdym wieku. Na pewno sprawi wiele satysfakcji fanowi gier! Województwo opolskie zaprasza na wystrzałową atrakcję!

Bon podarunkowy można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach dla tej kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 09.09.2021, 12:33

Trafiony prezencik ;)


 

Ładowanie danych ...